امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در پیامی درگذشت پروفسور غلامحسين شكوهي پدر علم تعليم و تربيت ايران اسلامي را تسلیت گفت

حجت الاسلام عبادی در پیامی درگذشت پروفسور غلامحسين شكوهي پدر علم تعليم و تربيت ايران اسلامي را تسلیت گفت

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر نماينده مردم شهرستان هاي بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي، متن پیام حجت الاسلام سيد محمدباقر عبادي به شرح زیر است:

بسمه تعالی

درگذشت استاد فرهیخته پروفسور غلامحسين شكوهي جامعه علمی، دانشگاهی و تعليم و تربيت كشور را درسوگ فقدان دانشمندی نشاند که بدون شک آثار ماندگار ایشان تحول شگرفي در اركان آموزش و پرورش پديد آورد.

اینجانب درگذشت این استاد ارجمند و چهره ماندگار و پدر علم تعلیم و تربیت کشور را به بازماندگان ایشان، اساتید، دانشجویان و جامعه فرهیختگان کشور بویژه مردم شریف خراسان جنوبی و شهرستان خوسف تسلیت عرض می‌نمایم.

امیدوارم با تلاش جامعه علمی و نخبگان کشور بسط و گسترش اندیشه‌های علمی این استاد فرزانه در مسیر متعالی و ارزشمند عرصه تعلیم و تربیت بیش از پیش استمرار يابد.

سيد محمدباقر عبادي
نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف
در مجلس شورای اسلامی

۱۸ اردیبهشت ماه ۹۵

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا