امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس: دولتمردان به پيشرفت کشور از دورن تکيه کنند

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس: دولتمردان به پيشرفت کشور از دورن تکيه کنند

حجت الاسلام عبادی با تاکيد بر اينکه دولتمردان بايد به پيشرفت کشور از دورن تکيه کنند، افزود: مردم ايران مي تواند کاري کنند که آمريکا در برابر آنها سر تعظيم فرود آورد و اين مهم در گرو تحقق اقتصاد مقاومتي است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان از بیرجند، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی شب گذشته (۲۱ مرداد) در جشن زیر سایه خورشید شهر بیرجند که در هیات محبان الزهرا (سلام الله عليها) بيرجند با حضور خدام رضوي برگزار شد، اظهار داشت: حضور خدام بارگاه امام رضا(عليه السلام) در شهرهای مختلف همراه با پرچم سبز رنگ رضوي یک کار فرهنگی بسیار مهم است که به بهانه دهه کرامت انجام می شود.

وي با اشاره به حديث ثقلين که پيامبر گرامي اسلام (صلي الله عليه و آله) فرمود «من دو چيز گرانبها را در ميان شما به امانت مي گذارم يکي قرآن و  ديگري اهل بيت را،‌ مادامي که آنها را  دستاويز خود قرار دهيد گمراه نمي شويد»، ‌افزود: پيامبر اسلام در اين حديث اهل بيت و قرآن را در کنار يکديگر ذکر کرد چراکه اهل بيت (عليهم السلام) مفسر قرآن هستند و آنچه مي گويند و انجام مي دهند، مطابق با قرآن است.

نماینده مردم بیرجند، درميان و خوسف در خانه ملت با بیان اینکه اسلام بدون اهل بیت (عليهم السلام) کامل نیست، ادامه داد: اگر قران نيز در کنار اهل بیت(عليهم السلام) نباشد کفایت نمی کند چرا که جامعه اسلامی نیازمند يک رهبر سیاسی است و باید حکومتی باشد تا احکام اسلامی را انجام دهد.

وي تصريح کرد: اگر قران درست و صحيح، توسط اهل بیت (عليهم السلام) تفسیر نشود هزاران جنایت صورت می گیرد و می گویند که این جنایت ها براساس قران است؛ مانند وهابیت که امروز ادعای توحید دارد ولی ماهیتش مبارزه با توحید است و پشت صحنه آن فقط با مشرکین هستند.

حجت الاسلام عبادي با اشاره به اینکه قران می فرماید به آنهایی که ظالم هستند تکیه نکنید که آتش شما را فرا مي گيرد،‌ گفت: در روایات داریم روز قیامت کسانی که به ظالمان تکیه کردند و حتی کسانی که دفتر و قلم این ظالمان را فراهم کردند در ظلم ظالمان شریک بوده و به آتش دوزخ می روند.

وي با اشاره به اينکه اگر فرمايشات اهل بيت (عليهم السلام) در جامعه پياده شود، به عزت مي رسيم ادامه داد: اهل بيت (عليهم السلام) مفسر واقعي قرآن هستند اما کساني که علم به قرآن ندارند و قران را تفسير مي کنند، برداشت هاي اشتباهي از قرآن ارائه مي دهند که منشاء بسياري از گرفتاري هاست مانند اسرائيل که دنباله روي اسرائيل است.

نماينده مردم بيرجند،‌درميان وخوسف در مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت: امروز برخي از افرادي که درآمدهايي از طريق رانت و انواع مفاسد اقتصادي دارند،‌ بخشي از اين درآمد خود را به خيريه کمک مي کنند و اين نيز يک برداشت اشتباه از اسلام و قرآن است.

حجت الاسلام عبادي اظهار داشت: سخن رهبر معظم انقلاب که فرموده اند «دل به آمریکا نبندید» یک کلام رضوی و علوی است و بايد توجه کرد که حسني مبارک يک عمر خدمت آمريکا و اسرائيل را کرد و در مقابل سردمداران امريکا و اسرائيل با او چه کردند؟

وي با تاکيد بر اينکه دولتمردان بايد به پيشرفت کشور از دورن تکيه کنند، افزود: آمريکا هيچ گاه اجازه نمي دهد که ايران اسلامي به يک کشور مقتدر در منطقه تبديل شود چرا که همواره به دنبال اقتدار اسرائيل بوده است.

نماينده مردم بيرجند،‌ درميان و خوسف در خانه ملت گفت: مردم ايران اسلامي مي تواند کاري کنند که آمريکا در برابر اين کشور سر تعظيم فرود آورد و اين مهم در گرو تحقق اقتصاد مقاومتي است چرا که برجام تاکنون هيچ آورده اي براي کشور ما نداشته است و تمام تخم مرغ ها در سبد برجام شکسته است!

حجت الاسلام عبادی با تاکيد بر اينکه دولت باید به دردهای مردم توجه کند، يادآور شد: نمايندگان استان خراسان جنوبي در سال هاي گذشته موفق شدند که رديف اجرايي راه آهن استان را با تهديد به استعفاء خود محقق کنند و ۱۰ ميليارد تومان در گام ابتدايي براي آن بودجه اختصاص يافت اما تاکنون اين مبلغ پرداخت نشده است و دولت اظهار مي کند که اين هزينه را ندارد؛ چطور مي شود که براي فيش هاي نجومي پول باشد اما براي تحقق اين رديف اجرايي اعتبار نباشد؟

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا