امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس:التزام به ولایت فقیه؛ ویژگی کاندیدای اصلح/ کسی را انتخاب کنید که حامی محرومان و خدمتگذار مستضعفان باشد

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس:التزام به ولایت فقیه؛ ویژگی کاندیدای اصلح/ کسی را انتخاب کنید که حامی محرومان و خدمتگذار مستضعفان باشد

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در خانه ملت با تاکید بر اینکه کاندیدای اصلح باید التزام و وفاداری به اصل ولایت فقیه داشته باشد، گفت: باید کسانی را انتخاب کنیم که احساس خودباختگی بر او حاکم نباشد که از نهیب شرق و غرب بترسد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان ،  حجت الاسلام  سید محمدباقر عبادی شب گذشته (۲۰ اردیبهشت)  در ويژه برنامه جشن نيمه شعبان دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي بيرجند اظهار کرد: در روایت آمده است که با فضیلت ترین اعمال انتظار فرج است و کسی که منتظر ظهور امام زمان عج الله تعالی شریف است در واقع منتظر فضائل و رخت بربستن رذایل از جامعه است.

 

وی با بیان اینکه  انتظار برای ظهور باید همراه با انجام وظایف باشد، افزود: باید انتظار در کنارش تحرک و پویایی باشد دعا به تنهایی کفایت نمی کند.

 

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: باید در کنار  تمام دعاهای انسان عمل وجود داشته باشد چرا که این شرط استجابت دعا است.

 

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه نشانه های ظهور امام زمان عج الله تعالی شریف بسیار است، تصریح کرد: یکی از این نشانه های نزدیک ظهور انقلابی است که بر مبنای اسلام شکل می گیرد با محوریت قم.

 

وی با تاکید بر اینکه شرط خداوند برای نصرت و کمک این است که مردم وظیفه خود را انجام دهند، ادامه داد: انتخابات یکی از سرنوشت‌ساز‌ترین رویدادهای سیاسی در کشور است که با توجه به اهمیت انتخابات آینده‌، حضور فعال و مشارکت گسترده‌ی مردم از اهمیت اساسی برخوردار است.

 

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به ملاک و ویژگی های کاندیدای اصلح از دیدگاه امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت:  باید بر این اساس سرنوشت اسلام و کشور خود را به دست کسانی دهید که به اسلام و جمهوری اسلامی و قانون اساسی معتقد و نسبت به احکام نورانی الهی متعهد باشد.

 

حجت الاسلام عبادی تاکید کرد: اگر کسی به قانون اساسی التزام نداشته باشد چگونه می خواهد از جمهوری اسلامی پاسداری کند؟

 

به گفته وی امام راحل  می فرماید: «بهترین اصل در اصول قانون اساسی، این اصل ولایت فقیه است»  بنابراین کاندیدای اصلح باید التزام  و اعتقاد و وفاداری به اصل ولایت فقیه داشته باشد و چه مشکلات سختی را ایران اسلامی با رهبری ولایت فقیه عبور کرده است.

 

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه وطن دوستی و محور قرار دادن منافع ملی بر منافع شخصی و حزبی یکی دیگر از ملاک های کاندیدای اصلح است، افزود: باید به کسی رأی دهیم که خود را به ساده زیستن عادت داده باشد و از تعلّق قلب به مال و منال و جاه و مقام بپرهیزد.

 

حجت الاسلام عبادی  با اشاره به اینکه امام(ره) به مردم سفارش کرده اند که از میان انتخاب شوندگان شخصی شجاع را انتخاب کنند، بیان کرد: باید کسانی را انتخاب  کنیم که احساس خودباختگی بر او حاکم نباشد که از نهیب شرق و غرب بترسد.

 

وی  تاکید کرد: کاندیدای اصلح باید حامی محرومان و خدمتگذار مستضعفان باشد و این مهم را در رفتار خود نشان دهد.

 

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  توانمندی و امانت داری از ویژگی های دیگر کاندیدای اصلح است، گفت: باید برای انتخاب اصلح سوابق کاندیداها را به درستی بررسی کنیم و بر اساس آن رأی دهیم.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا