امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده بیرجند، درمیان و خوسف با تاکید بر اینکه طرح مطالعات راه آهن استان امسال تمام می شود،افزود:با موافقت وزیر راه و شهرسازی اتصال بیرجند به راه آهن مشهد-بافق در بودجه ۹۴ ردیف اجرایی می گیرد

نماینده بیرجند، درمیان و خوسف با تاکید بر اینکه طرح مطالعات راه آهن استان امسال تمام می شود،افزود:با موافقت وزیر راه و شهرسازی اتصال بیرجند به راه آهن مشهد-بافق در بودجه ۹۴ ردیف اجرایی می گیرد

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی دقایقی پیش به خبرنگار شبستان در بیرجند گفت: دکتر لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر ۵ اردیبهشت ماه خود به شهرستان طبس، قول مساعد به منظور برگزاری جلسه مشترک با حضور نمایندگان استان با وزیر راه و شهرسازی برای تصمیم گیری درخصوص وضعیت راه آهن استان داد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از شبستان؛ حجت‌الاسلام عبادی ادامه داد: پیرو این موضوع، امروز صبح جلسه ای با حضور استاندار خراسان جنوبی، نمایندگان استان در خانه ملت، وزیر راه و شهرسازی و دکتر لاریجانی رئیس مجلس برگزار شد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت با تاکید بر اینکه این جلسه، بسیار مفید و پرثمر بود، افزود: بحث درخصوص تعیین تکلیف وضعیت راه آهن استان، یکی از مباحث طرح شده در این جلسه بود که با حمایت قاطعانه رئیس مجلس، مصوب شد که امسال طرح مطالعات راه آهن تمام شود و در سال آینده ردیف اجرایی می گیرد.
وی ادامه داد: وزیر راه و شهرسازی امروز با اتصال بیرجند به راه آهن مشهد- بافق و از سوی دیگر نهبندان به زاهدان موافقت کرد و برای عملی شدن این مهم باید مطالعات این طرح تا پایان امسال به اتمام برسد.
حجت الاسلام عبادی با تاکید بر اینکه اتصال راه آهن بیرجند به مشهد- بافق در بودجه سال ۹۴ منظور خواهد شد، گفت: همچنین مقرر شد برای تکمیل راه آهن، اگر منابع داخلی کافی نبود، از اعتبارات فاینانس استفاده شود.
وی تصریح کرد: این مهم طی صورتجلسه ای به امضای وزیر راه وشهرسازی، دکتر لاریجانی رئیس مجلس، ابوترابی نائب رئیس اول مجلس، ۴ نماینده استان خراسان جنوبی و استاندار این استان رسید.
وی همچنین از تحویل این صورتجلسه به معاونت برنامه ریزی رئیس جمهور طی همین امروز خبر داد و گفت: معاون برنامه ریزی رئیس جمهور نیز دستورات لازم را صادر کرد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دولت باید اتمام طرح مطالعات راه آهن استان تا پایان امسال را تسریع بخشد و در این راستا نمایندگان استان در مجلس برای این کار پیگیری های لازم را انجام می دهند و نظارت دقیق را اعمال خواهند کرد.
وی ادامه داد: همچنین در جلسه امروز با وزیر راه و شهرسازی، مشکل پروازهای استان، متوقف شدن دوبانده شدن برخی از جاده های استان، عدم وجود یک بزرگراه استاندارد مطرح شد و وزیر راه دولت یازدهم برای رفع این مشکلات نیز قول مساعد داد.
پایان پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا