امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: احزاب فرانسوی با سرمایه صهیونیست ها کار می کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: احزاب فرانسوی با سرمایه صهیونیست ها کار می کنند.

نماینده مردم بیرجند ، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی درباره اظهارات اخیر رئیس جمهور فرانسه مبنی بر حمایت پاریس از رژیم صهیونیستی گفت:صهیونیست ها نفوذ اقتصادی و سیاسی زیادی در فرانسه دارند.

مجلس شورای اسلامیبه گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از ویژه نامه مجلس بیست ونهم آذرماه روزنامه آوای خراسان جنوبی حجت السلام سید محمد باقر اظهار داشت: احزابی هم که در فرانسه حضور دارند.احزابی هستند که با سرمایه صهیونیست ها روی کار می آیند و به این علت بسیار متاثر از صهیونیست ها هستند.

وی در ادامه تاکید کرد:اما علاوه بر این اطلاعات موجود برخی از کشورهای عربی منطقه مانند عربستان امارات و غیره برخی معاهداتی برای خرید سلاح از فرانسه منعقد کرده اند که رقم بسیار بالایی را شامل می شود.همچنین با توجه به این که عربستان مدتی است روابط خصمانه ای با جمهوری اسلامی ایران پیدا کرده است همانند صهیونیست ها علاقه مند نیست که تحریم های ایران کاهش پیدا کند.

این نماینده مجلس نهم همچنین تاکید کرد:البته همین معاهدات کشورهای عربی نیز بی تاثیر نبوده است تا دولت فرانسه نیز چنین مواضعی را اتخاذ کند.اما آنچه که اساسی تر است نفوذ سرمایه داران صهیونیست در جامعه فرانسه است که در عرصه سیاست خارجی نیز خود را به این شکل نشان داده است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا