امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده بیرجند در مجلس: اعتبارات خراسان جنوبی به ۷۴۴ میلیارد تومان افزایش یافت

نماینده بیرجند در مجلس: اعتبارات خراسان جنوبی به ۷۴۴ میلیارد تومان افزایش یافت

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس برای سال جاری اعتبارات خراسان جنوبی را که ۳۹۲ میلیارد تومان بود به ۷۴۴ میلیارد تومان افزایش داد که این اتفاق تاکنون در مجلس بی‌سابقه بوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی ظهر امروز در اجتماع عزاداران روستای مسک از توابع شهرستان درمیان با تسلیت ایام سوگواری اباعبدلله الحسین(ع) اظهار داشت: پیگیری لازم برای جاده قاین به بیرجند تا پای استیضاح وزیرراه پیش رفتیم که وزیر قول رسیدگی هرچه زودتر و بدون محدودیت را داده است.

وی بیان کرد: درحال حاضر هم پیمانکاران این جاده برای کار انجام شده طلبکار هستند که از رسانهها می‌خواهیم  تا این مهم را به گوش وزیر برسانند تا چنانچه اقدامی شد از طریق دیگری اقدام کنیم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمینه گازرسانی به درمیان موفق بودهایم افزود: در آینده نزدیک سه روستای مسک،گسک و بورنگ گازرسانی می‌شود.

این مسئول از دیگر کارهای انجام شده در زمینه اشتغالزایی برای روستائیان کشور را  اختصاص یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از طریق صندوق توسعه ذکر کرد و گفت: این مبلغ تاکنون واریز نشده است.

وی بیان کرد: یکی دیگر از کارهای ناتمام در مرکز استان، بیمارستان رازی بیرجند بود که به اتمام رسید و یکی از مجهزترین  بیمارستانها در خراسان جنوبی است.

عبادی گفت: چهار دستگاه آنژیوگرافی فوق پیشرفته وارد کشور شد که با رایزنی‌های نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی هفته پیش در بیمارستان رازی بیرجند نصب شد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از پروژه های ناتمام شهرستان درمیان سیمان باقران بود که به لطف الهی به پایان رسید و درحال حاضر حدود ۲۰ هزار نفر سهام‌دار کارخانه سیمان باقران هستند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به زمینه‌های اشتغال در روستاها  خاطر نشان کرد: صنایع دستی در زمینه فرش و گردشگری از جمله کارهایی است که سبب اشتغال‌زایی در روستاها می‌شود.

عبادی اظهار کرد: در زمینه صنایع دستی و فرش در این دوره مجلس فراکسیون فرش و صنایع دستی تشکیل شده و در قالب لایحه به مجلس داده شده و در این لایحه حمایت مجلس در زمینه بازار فروش در نظر گرفته شده اما هنوز اجرایی نشده که امیدواریم به زودی اجرایی شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از خواسته‌های سفر قبل ما به روستای مسک،آبرسانی به این روستا بود که خوشبختانه محقق شده است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا