امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده بیرجند در مجلس: انقلاب همچنان با قدرت به راه خود ادامه می‌دهد

نماینده بیرجند در مجلس: انقلاب همچنان با قدرت به راه خود ادامه می‌دهد

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان، خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: مطمئن باشید انقلاب همچنان با قدرت به راه خود ادامه می‌دهد.

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در جمع عزاداران مسجد مرتضوی بیرجند اظهار داشت: انسان وقتی در خانه امام حسین (ع) می‌آید آرام می‌شود.

وی افزود: انسان به دنبال کمال است اما هر کمالی را نمی‌پذیرد و برخی به دنبال قدرت و ثروت نامحدود می‌روند بنابراین باید حواسمان باشد که کمال‌های غیرحقیقی ما را فریب ندهد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان، خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر ملتی برای خدا قیام کند، خدا نیز او را کمک می‌کند.

عبادی ادامه داد: ثروت و قدرت و علم خدا بیانتها است در حالی که ثروت و قدرت جهان محدود است و این در حالی است که انسان به قدرت و ثروت دنیا دل می‌بندد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان، خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: انسان برای رسیدن به کمال باید به قدرت و ثروت و علم خدا چنگ بزند چرا که قدرت خدا محدودیت ندارد.

عبادی اظهار داشت: پست و مقام‌های دنیایی هم زمانش و هم عمرش و هم قدرتش محدود است و نباید به اینها دل بست.

وی افزود: خداوند به خاطر همین عزاداری‌ها رحمتش را به ملت ایران نازل می‌کند و در ۲۸ مرداد آمریکایی‌ها کودتا کردند و شیخ رجب علی خیاط که یک عبد صالح خدا بود گفت علت اینکه ملت ما میلیون‌ها نفر کشته نداد به خاطر عزاداری‌های امام حسین(ع) است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا