امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

درخواست نمایندگان خراسان جنوبی از رئیس جمهور/هنوز پاسخ نگرفتیم

درخواست نمایندگان خراسان جنوبی از رئیس جمهور/هنوز پاسخ نگرفتیم

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یکی از بزرگترین عذاب‌ها این است که مطالبات مردم بر زمین بماند گفت: مطالبه‌گری کار نماینده است و از این جهت کار نمایندگان همانند کار رسانه‌ها است.

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در دیدار با مدیران رسانه‌های خراسان جنوبی اظهار داشت: اینکه راه، جاده و پرواز استان مشکل دارد برای همگان روشن است.

وی با بیان اینکه ابزاری که دست نمایندگان است حوزه قانون‌گذاری و بحث نظارت است افزود: در حوزه قانون‌گذاری نمایندگان دوره قبل و نمایندگان کنونی زحمات بسیاری کشیده‌اند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصل اجرا و کار در دست نمایندگان نیست بیان کرد: بلکه اقداماتی که یک نماینده در بحث مشکلات استان می‌تواند انجام دهد شامل قانون‌گذاری، مذاکره، تذکر و از این قبیل است.

حجت‌الاسلام عبادی گفت: در بحث جاده بیرجند- قاین نمایندگان دوره‌های قبل، نمایندگان کنونی تلاش کرده و نمایندگان آینده نیز تلاش خواهند کرد تا به سرانجام برسد و در بحث راه آهن نیز برای قانون‌گذاری دوره قبل نیز ردیفی گذاشته شد و جلسات متعددی را برگزار کردیم و از محل صندوق توسعه در مجلس مصوب شد که می‌توان تسهیلاتی برای این منظور برداشت و به عنوان وام به سرمایه‌گذار خصوصی داد تا طرح اجرا شود و در این راستا تمام راه‌ها را باز کردیم اما کسی می‌خواهد که باید طرح را اجرا کند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: رسانه‌ها زمانی می‌توانند بیشترین کمک را به مسئولان اجرایی انجام دهند که تمام کار را بر دوش کسی بگذارند که پیگیر و کننده کار است.

حجت‌الاسلام عبادی اظهار داشت: در سال ۹۲ برای انتقال آب برای فلات ایران ردیف مطالعه و اجرا گذاشته شد اما چه کسی باید اجرا کند؟ در بحث پروازها نیز تاکنون جلسات بسیاری را برگزار کردیم.

وی گفت: یکی از بزرگترین عذاب‌ها این است که مطالبات مردم بر زمین بماند و مطالبه‌گری کار نماینده است و از این جهت کار نمایندگان همانند کار رسانه‌ها است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث انتصابات نیز استانداران را نمایندگان مجلس انتخاب نمی‌کنند بلکه دولت انتخاب می‌کند و در این راستا چندین استاندار بومی را معرفی کردیم اما دولت استاندار غیر بومی را برای استان انتخاب کرد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا