امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:امن‌ترین مرز جمهوری اسلامی مربوط به استان خراسان جنوبی است

نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:امن‌ترین مرز جمهوری اسلامی مربوط به استان خراسان جنوبی است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: امن ترین مرز جمهوری اسلامی مربوط به خراسان جنوبی است و باید از ظرفیت ها و توانمندی‌های این استان به عنوان یک فرصت بزرگ اقتصادی استفاده کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از تسنیم ، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدباقر عبادی صبح امروز به همراه فرماندار درمیان از مرز گزیک و پاسگاه های مرزی این شهرستان بازدید کرد.

وی افزود: امنیت سرآمد و پیش شرط همه نعمت ها و توسعه ها است و بدون امنیت هیچ توسعه ای برای انسان ارزش ندارد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس تصریح کرد: امنیت یکی از والاترین نعمت‌هایی است که خداوند در بعد شخصی و اجتماعی به ما ارزانی داشته است و امروز شهرستان درمیان با ۷۰ کیلومتر مرز مشترک با افغانستان از امنیت کامل برخوردار است.

عبادی اضافه کرد: امنیت پیش شرط همه توسعه ها است و مرزبانان جمهوری اسلامی نقش بسیار مهم و موثری در این مقوله دارند.

وی بیان کرد: تلاشهای خوبی توسط مرزبانان در ایجاد امنیت و ثبات در مرزها انجام می شود، امنیت  و آرامش در مرکز شهرستان و روستاهای مرزی به خوبی قابل مشاهده است.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف خدمت‌رسانی در مرزها را یک نعمت خدادادی دانست و تصریح کرد: ما باید قدردان زحمات این عزیزان در شرایط بسیار سخت و دلهره آور باشیم.

عبادی به وحدت بی‌نظیر شیع و سنی در شهرستان درمیان اشاره کرد و گفت: وحدت بین اقشار مختلف مردم در این منطقه یکی از مهم ترین عوامل ارتقای امنیت است و حضورمرزنشینان نیز می‌تواند به این امر کمک کند

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا