امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس: مسئولان نباید درگیر مسائل انتخاباتی شوند

نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس: مسئولان نباید درگیر مسائل انتخاباتی شوند

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بالا ترین کار خدمت‌رسانی به مردم است و مسئولان نباید درگیر مسائل انتخاباتی شوند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام سید محمد باقر عبادی شامگاه دوشنبه در هیئت حسینی خوسف با بیان اینکه انقلاب ما مرهون مشارکت و حضور زنان در صحنه سیاسی بود اظهار داشت: در حادثه ۱۷ شهریور زنان مسلمان ایرانی به تبعیت از حضرت زینب کبری(س) هر آنچه دیدند را جهت گسترش قیام انتشار داده و پرده از جنایات رژیم ستم‌شاهی برداشتند.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف افزود: فرمایشات رهبری راه نجات ملت است و این ملت را از سخت‌ترین گردنه‌ها عبور داده است.

عبادی با اشاره به مفهوم بصیرت انقلابی گفت: بصیرت را باید از قمر بنی هاشم آموخت که در مقابل پیشنهادات دشمن هرگز فکر پشت کردن به امام حسین(ع) را نکرد و با تمام قدرت در کنار امام زمان خود باقی ماند.

وی با انتقاد از کسانی که  می‌گویند جوانان را آگاه کنید بعد اجازه استفاده از ماهواره و شبکه‌های اجتماعی را به آنها بدهید افزود: دانستن لازم است اما کافی نیست و چه بسیار ضرباتی که افراد دانشمند و آگاه بدون تقوا بر بشریت وارد کرده‌اند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف گفت: انقلاب ما مرهون بصیرت افزایی امام راحل بود و امام خمینی(ره) روح خود اتکایی و “ما می‌توانیم” را در مردم زنده کرد.

عبادی با اشاره به هجمه‌های مطرح شده در فضای مجازی افزود: کار شبکه‌های معاند القای فرهنگ “ما نمی‌توانیم” است و باید به این شبهات پاسخ داده شود.

وی با دعوت از همه طلاب و دلسوزان فرهنگی جهت پاسخگویی به شبهات اینترنتی گفت: ورود به شبکه‌های اجتماعی  و پاسخگویی به شبهات و هجمه ها را جهاد فی سبیل الله بدانید و نگذارید ذهن جوانان این سرزمین را مخدوش کنند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف افزود: هر چه حب دنیا بیشتر شود بصیرت کم می‌شود و افرادی هستند که کوتاهی‌هایشان را به گردن انقلاب می‌اندازند.

عبادی گفت: انقلاب امانت بزرگی است که باید به دست صاحب اصلی‌اش برسد و این امر محقق خواهد شد زیرا خدا با مردم است.

وی در پایان با توصیه مدیران به خدمت‌گذاری مردم و دوری از سیاسی‌کاری افزود: انتخابات نباید مدیران کشور و استانی را به خود مشغول کرده و آنها را از خدمت به مردم باز دارد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا