امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:روز ۹ دی متعلق به شخص یا جناح خاصی نیست

نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:روز ۹ دی متعلق به شخص یا جناح خاصی نیست

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه روز ۹ دی متعلق به شخص یا جناح خاصی نیست، گفت: ۹ دی روز بصیرت است و بصیرت با علم تفاوت دارد و علم به تنهایی کافی نیست.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  به نقل از خبرگزاری ملت حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی شب گذشته (۸ دی) در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در شهر خوسف گفت: ۹ دی روز بصیرت است و بصیرت با علم تفاوت دارد و علم به تنهایی کافی نیست.
وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف برنامه‌های ماهواره‌ای، تغییر سبک زندگی اسلامی است، افزود: فروپاشی بنیان خانواده مهمترین هدف دشمن است و بعضی افراد هم با وجود آن که می‌دانند مشروبات الکلی و موادمخدر ضرر دارد اما گرفتار این دسیسه استعمار می شوند پس علم به تنهایی کفایت نمی‌کند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: کینه‌ها، بخل‌ها، دنیا، مقام، فخر و مال همه احساسات هستند و اگر انسان بر این‌ها غلبه نداشته باشد علم و دانش هم داشته باشد فایده ای ندارد.
عبادی با بیان اینکه انسان با تقوا الهی می تواند توانمندی روحی پیدا کند که بر احساسات خود، شهوت و حب دنیا غلبه و آن را کنترل و مدیریت کند، افزود: ترکیب علم و دانش با تقوای الهی بصیرت می‌شود و نمی گذارد حب حزب و گروه و مال دنیا او را از مسیر حقانیت دور کند و فتنه‌ها او را متزلزل کند.
به گفته وی بسیاری از خواص وقتی به آنان پرداخته شود شروع به هیاهو و ایجاد چالش می‌کنند و اینجا لازم است مردم بصیرت به خرج دهند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مفسدان اقتصادی متعلق به انقلاب و مردم نیستند بلکه زالوهایی هستند که به گروه‌ها و طیف‌ها می‌چسبند تا خون مردم را بمکند، ادامه داد: اینجا بصیرت لازم است، تاریخ را که نگاه می‌کنید بویژه دوران امام علی (ع) کسانی که در برابر ایشان ایستادند همه بخاطر مال و حب مقام و دنیا بوده است.
عبادی با بیان اینکه امنیت یک ملت تنها در درون مرزش حفظ نمی‌شود، عنوان کرد: ملتی که فکر کند امنیتش در داخل کشور حفظ می‌شود آن ملت امنیت نخواهد داشت و همه کشورها به پیرامون خود توجه دارند اما بعضی می گویند ما را به سوریه و عراق چه کار است؟
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر با داعش در عراق و سوریه نمی‌جنگیدیم باید در شهر بیرجند و کشور ایران با داعش می‌جنگیدیم، اما عده‌ای هیاهو و اختلاف ایجاد می‌کنند که ما به آنجا چکار داریم بیایند پولها را هزینه ما کنند.
عبادی با اشاره به اینکه برای بصیرت پاکی دل، افزایش فکر و اندیشه نیاز است، گفت: جریان فتنه وقتی می‌خواهد شبهه ایجاد کند حق و باطل را مخلوط کرده و عرضه می‌کند.
وی با بیان اینکه در فتنه ۸۸ بعضی می دیدند نخست وزیر اسرائیل و انگلیس و رئیس جمهور آمریکا رسماً حمایت می‌کند اما باز یا قوه تحلیل نداشتند یا هوا و هوس‌ها نگذاشت که ببینند، عنوان کرد: آنقدر امروز استعمارگرانی که سالها بر ما حاکم بودند برنامه‌های پیچیده و حساب شده دارند تا به هر شکلی جلوی پیشرفت اقتصاد، پیاده شدن اقتصاد مقاومتی و مبارزه با مفاسد اقتصادی را بگیرند و برای همه این‌ها در داخل کشور سنگ اندازی کنند.
وی با تاکید بر اینکه دشمن می‌داند که جمهوری اسلامی ایران دارد بسیار قدرتمند می‌شود، افزود: امروز نقشه‌های استعمارگران در لبنان، سوریه، یمن، عراق و در جاهای مختلف شکست خورده اما باز هم ساکت ننشسته‌اند و در حال برنامه‌ریزی هستند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر چه جمهوری اسلامی ایران بیشتر پیشرفت کند فتنه‌ها و ایجاد اختلاف در بین ملت بیشتر خواهد شد چون نگران هستند، یادآورشد: باید همه بدانند که اگر دست از پشتیبانی و حمایت از ولایت فقیه برداریم حاکمیت استعمارگران برای ملت ایران روزگار خوشی به وجود نخواهد آورد و کینه‌ها و منافع آنان بلایی بر سر ملت ایران در می‌آورد که هیچ حقی نداشته باشند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا