امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس اسلامی:شعارهای انحرافی از سوی ضد انقلاب برنامه ریزی می‌شود

نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس اسلامی:شعارهای انحرافی از سوی ضد انقلاب برنامه ریزی می‌شود

بیرجند-نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: متاسفانه شعارهای انحراف از سوی ضد انقلاب برنامه ریزی می‌شود و آنها به دنبال حل مشکلات اقتصادی ما نیستند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  به نقل از خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام سید محمد باقر عبادی در گفتگو با مهر با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور اظهار داشت: برای عبور از این بحران و مشکلات اقتصادی زیرساخت‌های خوبی فراهم شده اما باید تحرکی باشد تا از آنها عبور کنیم

وی افزود: افراد ضد انقلاب به دنبال حل مشکلات اقتصادی ما نیستند بلکه یک ایران ضعیف وابسته می‌خواهند که استقلال و آزادی نداشته باشد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مطالبات اقتصادی به حق است و این مطالبه گری سبب ایجاد تحرک در دولت می‌شود و آنچه خواسته ما به عنوان نماینده مردم بوده نیز در راستای همین موضوع است.

عبادی تاکید کرد: استکبار و معاندین نظام جمهوری اسلامی ایران به هیچ ملتی رحم نکردند که به ما رحم کنند و ممکن است عده ای ناخواسته وابستگی داشته باشند اما باید بدانند راهی که می روند ناکجا آباد است.

وی یادآورشد: نظام جمهوری اسلامی با حضور مردم از همه بحران‌های اقتصادی و سیاسی عبور کرده و می کند و امید است با تلاش‌های دولت خواسته‌های به حق مردم برآورده شود.

ماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: سیاسی کردن مطالبات اقتصادی روش‌هایی نیست که امام و شهدا راضی باشند و اگر با بصیرت جلو برویم و فرصت به بدخواهان ندهیم به صلاح خودمان است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا