امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس:اعطای وام به مدیران و مسؤولان ممنوع شد.

نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس:اعطای وام به مدیران و مسؤولان ممنوع شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سیدمحمدباقر عبادی، در گفتگو با وطن امروز گفت: طبق مصوبه مجلس اعطای تسهیلات به مدیران عامل و روسا و مقامات از منابع دولتی ممنوع شد که با این اقدام از اعطای وام‌های سنگین به کارکنان جلوگیری می‌شود.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه در بحث پاداش خدمت بازنشستگان نیز برای حداکثر پاداش سقفی معین شد تا شاهد پاداش‌های زیاد نباشیم، گفت: مصوب شد حداکثر پاداش پایان خدمت نباید بیشتر از ۷ برابر حداقل باشد و این موضوع نیز در راستای عدالت اجتماعی بود.

وی خاطرنشان کرد: طرح دوفوریتی را داشتیم و قرار شد تیمی تشکیل شود و همه اموالی که توسط برخی مسؤولان از طریق نامشروع به دست آورده‌اند بازگردانده شود. همچنین مجلس دولت را مکلف کرد بخشی از خدمات دارویی و درمان بیماران نازایی را مشمول بیمه پایه سلامت قرار داده و بخشی از هزینه بیماران متابولیک،‌ ام‌اس، بال پروانه‌ای و اوتیسم را همانند بیماران خاص محاسبه و پرداخت کند. علاوه‌بر این مجلس بنیاد شهید را مکلف کرد به جانبازان و آزادگان تا زمانی که فاقد شغل و درآمد باشند، ماهانه کمک معیشت معادل حداقل حقوق کارکنان دولت پرداخت کند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا