امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف :سیاست آمریکایی ها ایجاد تنش بین ملت های مسلمان است

نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف :سیاست آمریکایی ها ایجاد تنش بین ملت های مسلمان است

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی ضمن تبریک ایام ولادت پیامبر گرامی اسلام و هفته وحدت گفت:باید این نکته مهم را بیان کنم که هر چه در زمان به پیش از پیش می رویم اهمیت وحدت در دنیای اسلام نیز بیش از پیش احساس می شود.به خصوص با توجه به توطئه ها و برنامه های استعمارگران و استثمارگران ،اهمیت وحدت نیز به همان نسبت باید افزایش پیدا کند.حجت اسلام سید محمد باقر عبادیIMG_0950

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از ویژه نامه مجلس بیست و پنجم دیماه روزنامه آوای خراسان جنوبی حجت السلام سید محمد باقرعبادی اظهار داشت:ما الان می بینیم که سیاست آمریکا و رژیم صهیونیستی این است که دنیای اسلام یک دنیای پر از اختلاف،تنش و به هم ریختگی باشد تا نتواند کشورهای توانمند و صاحب قدرتی داشته باشد.

وی در ادامه افزود:آنچه می بینیم درباره سوریه،افغانستان و پاکستان اجرا کرده اند شاهد این مدعاست.اگر دنیای اسلام متحد شود کشورهای غربی بسیار آسیب پذیر می شوند.بنابراین این طور برنامه ریزی می شود که از دنیای اسلام افرادی به نام اسلام در برابر مسلمانان بایستند که نمونه های آن سلفی ها،تکفیری ها و تندروها هستند که امنیت دنیای اسلام را به هم ریخته اند.این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین تاکید کرد:در برابر این مسئله باید بسیار هوشمندانه رفتار کنیم چرا که این کار به نام اسلام علیه اسلام صورت می گیرد.در برابر این مسئله باید علما،نخبگان،مسئولان و مردم می طلبد.

این نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف همچنین با اشاره به احتمال تصویب تحریم های جدید از سوی کنگره آمریکا تاکید کرد:نکته اول این است که شعار در دست تهیه در کنگره آمریکا برای وضع تحریم های جدید بعد از هماهنگی با دولت آمریکا انجام می شود.

وی در ادامه افزود:برنامه آنها نیز این است که برنامه ریزی دیپلماسی خود را انجام داده و به دیپلمات های خود کمک کنند.سیاست چماق و هویج سیاستی قدیمی است که همچنان از سوی آنها در حال انجام شدن است.البته با دیگران اجزای دولت خود نیز هماهنگ هستند.

به گفته سید محمد باقر عبادی،مجلس شورای اسلامی نیز در راستای کمک به دیپلماسی دولت جمهوری اسلامی کاری انجام داد که غنی سازی ۶۰ درصدی اورانیم نتیجه آن بود.این نماینده مجلس نهم همچنین تاکید کرد:مجلس شورای اسلامی با این طرح پاسخ مناسبی به کنگره و دولت آمریکا داده است.موضوع تحریم ها این نیست که روی ما به تنهایی فشار وارد کرده باشد بلکه غربی ها نیز استرس های روحی و روانی شدیدی داشته و نسبت به گسترش توانمندی های هسته ای ایران بسیار نگران هستند.

وی با اشاره به این که هیچ کس نباید قدرت جمهوری اسلامی ایران را نادیده بگیرد،تاکید کرد:البته ما نباید توجه خود را روی فشار اقتصادی تمرکز کنیم که الان هم وجود دارد.ما اهرم های فشار سیاسی زیادی داریم.در نتیجه نباید توانمندی های داخلی خود را نادیده بگیریم تا بتوانیم بیشترین امتیازات را از غربی ها بگیریم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا