امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف، درمیان در مجلس شورای اسلامی: اربعین، وحدت‌ساز و امنیت‌ساز است

نماینده مردم بیرجند، خوسف، درمیان در مجلس شورای اسلامی: اربعین، وحدت‌ساز و امنیت‌ساز است

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با خبرگزاری ایسنا، با اشاره به پیام بزرگ پیاده روی اربعین که وحدت ساز است، گفت: اتحاد و برادری دو کشور برای رسیدن به این هدف نشان داده که اربعین هم وحدت‌ساز و هم امنیت‌ساز است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، «حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی» در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، با بیان اینکه حقیقت گاهی در مقام استدلال اثبات می شود و گاهی در مقام عمل اظهار کرد: حقیقت کربلا جای اثباتش در مقام عمل بوده که رفتار امام حسین(ع) گویای تمام این حقایق بزرگ اسلام است.

وی با بیان اینکه اگر حقیقتی به نام خدا نباشد هیچ چنین حماسه بزرگی شکل نمی‌گیرد، افزود: امام حسین (ع) هر آنچه داشت از فرزند، مال، جان همه چیز خود را در راه خدا داد خانواده‌اش را به اسارت بردند.

نماینده مردم شهرستان بیرجند، با اشاره به اینکه در کربلا مردم خدا را در رفتارهای امام حسین (ع) می‌بینند، افزود: در پیاده‌روی اربعین فهم ارزش‌های معنوی، سیاسی و دینی برای کسی صورت می‌گیرد که شعار«هیهات من الذله» را دارد.

عبادی با بیان اینکه پیاده روی گویای پیام مبارزه با تروریسم و استعمارگران است، گفت: نمایش قدرت فوق العاده مسامانان بوده که وحدت مسلمانان را در عرصه ظهور گذاشته است.

وی یادآور شد: این جمعیت انبوه که به سوی مرقد امام حسین (ع ) می‌روند گویای حقیقت بزرگ، یک واقعیت و حجتی است که همه مردم را به سوی خود می‌کشاند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف، درمیان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به برادری دو کشور ایران و عراق، خاطر نشان کرد: اتحاد و برادری دو کشور برای رسیدن به این هدف نشان داده که اربعین هم وحدت ساز و هم امنیت‌ساز است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا