امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: رسانه‌ها نقش بی‌بدیلی در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا دارند

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: رسانه‌ها نقش بی‌بدیلی در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا دارند

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی شب گذشته (۲۷دی) در دیدار با محمد رضا مالکی جانباز ۶۰ درصد بیرجند با اشاره به اینکه ما با دیدن خانواده شهدا و جانبازان روحیه و توان می‌گیریم، افزود: خدمت به شهدا و جانبازان و سرکشی از آن‌ها یک افتخار بزرگ برای تمامی مسئولان است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی شب گذشته (۲۷دی) در دیدار با محمد رضا مالکی جانباز ۶۰ درصد بیرجند با اشاره به اینکه ما با دیدن خانواده شهدا و جانبازان روحیه و توان می‌گیریم، افزود: خدمت به شهدا و جانبازان و سرکشی از آن‌ها یک افتخار بزرگ برای تمامی مسئولان است.

وی با بیان اینکه مسئولان باید به گونه‌ای عمل کنند که مدیون خودن شهدا نباشند، گفت: آنچه که امروز در کشور به عنوان پیشرفت علمی و هسته‌ای و نانو و سایر دستاوردهای اقتصادی و سیاسی مشاهده می‌شود به برکت خوت پاک شهدا است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با تاکید بر اینکه رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس باید خاطرات خود را به صورت مکتوب در آورند، گفت: خاطرات رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس، خاطرات افتخارآرفرینی است که هرگز کهنه نخواهد شد.

حجت الاسلام عبادی گفت: جانبازان از افتخاران جامعه ما هستند که هرگز نباید آن‌ها را فراموش کرد.

محمد رضا مالکی از جانبازان ۶۰ درصد است که در سال ۶۱ در عملیات مقدماتی والفجر در منطقه فکه پای راست خود را در راه دفاع از اسلام و نظام فدا کرده است.

همچنین شب گذشته حجت الاسلام عبادی به همراه حجت الاسلام معصومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به دیدار با غلامحسین فروزنده از رزمندگان و جانبازان ۸ سال دفاع مقدس رفته و ضمن تقدیر و تشکر از این جانباز به خاطر خضوع و بی‌توقع بودن وی گفت: جانبازانی که به خاطر کشور و اسلام از جان خود گذشتند و به جبهه اعزام شدند جایگاه والایی در نزد خداوند دارند.

وی افزود: گاهی مشاهده می‌شود که گروه‌های سیاسی هر کدام برای خود از نظام سهم می‌خواهند اما رزمندگان و جانبازانی هم هستند که چندین سال در جبهه بودند و بعد از آن هم هیچ توقعی از دولت و مسئولان ندارند.

جانباز ۱۰ درصد غلامحسین فروزنده از جانبازانی است که بیش از ۳۶ ماه در جبهه حضور داشته است و با وجود اینکه ۳ ترکش در مخچه او بوده است تاکنون مراجعه‌ای به بنیاد شهید نداشته و در سال ۹۱ بدلیل سکته مغزی و از کارافتادگی توسط خود بنیاد شناسایی و تحت پوشش قرار گرفته است.

پایان پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا