امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی: برگزاری همایش مجمع جهانی تقریب مذاهب به تعالی وحدت کمک می‌کند/ حضور علمای شیعه و سنی کناریکدیگر اُلفت قلب‌ها را به‌دنبال دارد

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی: برگزاری همایش مجمع جهانی تقریب مذاهب به تعالی وحدت کمک می‌کند/ حضور علمای شیعه و سنی کناریکدیگر اُلفت قلب‌ها را به‌دنبال دارد

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در آستانه برگزاری همایش استانی تقریب مذاهب اسلامی در بیرجند در گفتگو با خاورستان، بابیان‌ اینکه نشستن علمای شیعه و سنی در کنار یکدیگر الفت قلب‌ها را به همراه خواهد داشت گفت: درشرایطی که دشمن به‌دنبال تفرقه افکنی بین مسلمانان است، برگزاری همایش مجمع جهانی تقریب مذاهب به تعالی وحدت کمک می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی، نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: برگزاری همایش مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی موجب می‌شود که کلمه وحدت در جامعه بپیچد و موجی برای وحدت ایجاد شود.

وی با بیان اینکه برگزاری این مجمع باعث می‌شود که همه به فکر وحدت باشند، گفت: در شرایطی که نداهای تفرقه افکنانه در جهان در حال گسترش است و سرویس‌های جاسوسی از هیچ ترفندی برای ایجاد تفرقه نمی‌گذرند برگزاری این گونه مراسم به تعالی وحدت کمک خواهد کرد و یأس دشمن را به همراه خواهد داشت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس اذعان داشت: بحث وحدت در زمان آیت‌الله بروجردی زنده شد و به عنوان یک موج بزرگ مورد توجه قرار گرفت.

عبادی تصریح کرد: نشستن علمای شیعه و سنی در کنار یکدیگر الفت قلب‌ها را به همراه خواهد داشت چرا که دیدارها باعث ایجاد علاقه و الفت می‌شود.

وی بیان کرد: مجمع تقریب مذاهب بسیار روشنگرانه است و نباید از جایگاه بسیار مهم و تأثیرگذار آن غافل شد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف ودرمیان در مجلس افزود: در بین صحبت‌های تندی که گاه بین شیعه وسنی اتفاق می‌افتد این مجمع فوق‌العاده است و فضا را تلطیف می‌کند.

عبادی با اشاره به اینکه منافع مادی و دنیوی دشمن اقتضا می‌کند که بین مذاهب اختلاف ایجاد کند، اذعان داشت: دشمن همواره در پی ایجاد تنش است و مسلمانان در این زمینه باید هوشیار عمل کنند.

انتهای پیام/ ت

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا