امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: اعتکاف دلهای آحاد جامعه را به یکدیگر نزدیک می‌کند

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: اعتکاف دلهای آحاد جامعه را به یکدیگر نزدیک می‌کند

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه یکی از اهداف اعتکاف نزدیکی دلهای آحاد جامعه به یکدیگر است، گفت: اعتکاف نشان می دهد که اسلام غارنشینی و دوری از مردم را قبول ندارد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان از بیرجند، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادي امروز (۲ اردیبهشت) در جمع دانشجويان معتكف دانشگاه بيرجند با بیان اینکه اعتكاف، عبارت بسيار بزرگ و پر محتواست، گفت: يكي از اهداف اعتكاف نزديكي آحاد جامعه به همديگر است.

وی با بیان اینکه از ديگر بركات اعتكاف، نزديك شدن دل و عقل به خدا است، افزود: در ايام اعتكاف دل آرام و روح شسته مي شود.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه یکی از اهداف اعتکاف نزدیکی آحاد جامعه به یکدیگر است، گفت: اعتکاف نشان می دهد که اسلام غارنشینی و دوری از مردم را قبول ندارد.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه هدف بزرگ اعتکاف نزدیک شدن دل و عقل به خدا است، گفت: عقل جنبه استدلالی و دل جنبه احساساتی دارد.

وی با اشاره به توجه به اینکه عالم دست خدا است و توکل بر خدا و یادآوری کردن ضعف خودمان در برابر قدرت خدا دو نکته ای است که قلب انسان را آرام می کند، گفت: همه امورات دست خدا است و اگر خدا نخواهد هیچ کاری انجام نمی شود.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: در این سه روز به خودمان عادت دهیم که تمام کارهایمان برای خدا باشد.

 

پایان پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا