امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: حضور مردم در انتخابات ۹۶ پرشور و باشکوه خواهد بود

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس:  حضور مردم در انتخابات ۹۶ پرشور و باشکوه خواهد بود

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با اشاره به اینکه ثبت نام در انتخابات شوراها تاکنون خوب و پرشور بوده است، گفت: حضور مردم در انتخابات ۹۶ پرشور و باشکوه خواهد بود.

به گزارش به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان ، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی دقایقی قبل (۶ فروردین) در حاشیه بازدید از ستاد ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامي شهرستان بیرجند با اشاره به اینکه تاکنون روند ثبت نام به خوبی صورت گرفته و مشکل خاصی وجود نداشته است، افزود: از همه مسئولان و عوامل اجرایی که کار ثبت نام را بر عهده دارند و افرادی که از شهر و روستاهای دور و نزدیک برای ثبت نام در فرمانداری حضور پیدا می کنند تشکر می کنم.

 

وی با اشاره اینکه انتخابات شوراهای روستاها در آبادانی و پیشرفت روستاها تاثیر زیادی دارد، گفت: در جریان بازدید از روستاهای شهرستان، روستاهایی که شوراهای فعال داشتند، بسیار پیگیرتر بودند که نشان از اهمیت شورا در روستا دارد.

 

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس افزود: بیشتر روستاهایی که شورا دارند سرزنده و پویا هستند.

 

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه ثبت نام در انتخابات شوراها تاکنون خوب و پرشور بوده است، گفت: حضور مردم در انتخابات ۹۶ پرشور و باشکوه خواهد بود.

 

گفتی است؛ در این بازدید ناصری فرماندار بیرجند نیز حجت الاسلام عبادی را همراهی می کرد و در مورد روند ثبت نام توضیحات لازم را داد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا