امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: بودجه سال ۹۶ استان با پیگیری نمایندگان دو برابر شد/ هیچ محدودیت اعتباری بنا بر اعلام وزارت راه و شهرسازی برای جاده بیرجند به قاین وجود ندارد

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: بودجه سال ۹۶ استان با پیگیری نمایندگان دو برابر شد/ هیچ محدودیت اعتباری بنا بر اعلام وزارت راه و شهرسازی برای جاده بیرجند به قاین وجود ندارد

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با مطالبه وپیگیری‌های ما تمام جاده بیرجند-قاین به مناقصه رفته است، گفت: امسال در روز قدس باید شعار مرگ برآمریکا ومرگ بر اسرائیل کوبنده تر باشد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی شامگاه شنبه شب در مراسم شب ۲۳ ماه مبارک رمضان در مسجد امام حسین(ع) بیرجند اظهار داشت: در بودجه سال ۹۶ ،از سوی نمایندگان پیشنهاداتی برای افزایش بودجه انجام شد که در این راستا پیشنهاد دولت ۴۳۰ میلیارد تومان بود،که با پیگیری‌ها بودجه تقریبا دو برابر افزایش و ۷۴۰ میلیارد تومان شد.

 

وی با اشاره به دیگر پیگیری‌های حوزه انتخابیه خود اظهار داشت: یکی از مشکلات استان خراسان جنوبی جاده بیرجند-قاین بود،که ما اسم آنرا جاده مرگ نامیدیم و در این راستا کمپینی هم راه اندازی تا مطالبه گريها افزایش یابد و نتیجه این پیگیریها این شد که تمام جاده بیرجند به قاین به مناقصه رفته است.

 

نماینده مردم شهرستانهاي بیرجند،درمیان،خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: وزرای راه وشهرسازی در دیدارهایی که با ما داشتند،گفتند،هیچ محدودیت اعتباری برای جاده بیرجند به قاین وجود ندارد.

 

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه شب قدر،سوره قدر سند امامت است،افزود :شب قدر با امامت پیوند خورده و امشب شب نزول قرآن است و باید بدانیم بدون ولایت،قرآن هم نمی تواند هدایت کند و جایگاه اهل بیت کنار قرآن است.

 

وی بیان داشت:ولایت با قرآن و در کنار هم است وقرآن بدون اهل بیت نخواهد بود و باید بدانیم برخی به استناد قرآن به مسلمانان حمله می‌کنند،اینان همان داعش هستند که اسم قرآن را یدک کشیده اما زن و مرد بی گناه را شهید می‌کنند.

 

نماینده مردم شهرستانهاي بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت:قرآن ناطق حضرت علی (ع) بود اما دلش را خون کردند و بنی عباس،بنی اميه تلاششان این بود که قرآن وجودش کافی است و نیاز به اهل بیت نیست.

 

حجت الاسلام با بیان اینکه ولایت از نماز هم بالاتر است،افزود :بنی عباس، بنی اميه تلاش کردند تا اهل بیت را گوشه نشین کنند ودست امت اسلامی را از دست صاحبان اصلی آن دور کنند.

 

وی بیان داشت:وهابیت پشتوانه داعش است و آنها از اینکه مردم ارادات به رسول الله و اهل بیت دارند،خشمگین هستند،وشرک می‌دانند، جریانی که ولایت ندارد،اصل قرآن،اسلام را نمي‌خواهد،اینها همان تفکرات داعشی بوده و آنها به وجود آمدند تا رژیم غاصبگر اسرائیل بر مسلمانان منطقه چیره شود و این غده سرطانی بتواند رشد کند.

 

نماینده مردم شهرستانهاي بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت:ولایت فقیه همان ولایت رسول الله است که استعمار گران چشم دیدنش را ندارند،و افرادی که ادعای روشنگری داشته و معتقدند باید شعار مرگ بر آمریکا حذف و تکرار نکنیم،خود را گول می‌زنند،زیرا مگر در زمان مصدق، که او به آمریکا رفت و با آنها به خیال خودش ارتباط برقرار کرد،اما چه شد؟کودتای۲۸ مرداد برای چه رخ داد؟، نباید فریب دشمن  را بخوريم،زیرا آنها هیچگاه چشم دیدن ما را ندارند.

 

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه چگونه است که کمک گرفتن از اهل بیت شرک اما کمک گرفتن،رقص شمشیر با ترامپ خوب است،افزود: راه را گم نکنیم ودر روز قدس با شعارهای محکم مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل را سر دهیم زیرا هر چه ما کوتاه بياييم، اما آنها کوتاه نمی‌آیند،زیرا هیچگاه پیشرفت،اقتدار،موشک ما را نمي‌خواهند،آنها برای رژیم اشغالگر قدس برنامه های زیادی دارند.

 

منبع/ تسنیم

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا