امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: ملت ايران کسانی را که سخنان تفرقه آمیز می‌گویند، نمی‌بخشند

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: ملت ايران کسانی را که سخنان تفرقه آمیز می‌گویند، نمی‌بخشند

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه ایران اسلامی باید درون کشور وحدت را حفظ کنیم و مسئولان سخنان تفرقه افکنانه نگویند و همه پشت سر ولایت فقیه حرکت کنیم، گفت: این ملت نخواهد بخشید آن کسانی را که سخن تفرقه امیز بیان کنند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی ظهر امروز (۲ تیر) در مراسم راهپیمایی روز قدس در شهرستان خوسف با بیان اینکه حضور در راهیپمایی خود نوعی جهاد است، گفت: شما علاوه بر اینکه روزه دارید در یک جهاد فی سبیل الله شرکت کرده اید.

وی افزود: امروز یکی از اشکال جهاد فی سبیل الله همین حضور در راهیپمایی ها است که پیام محکمی را به بدخواهان نظام و دنیای اسلام می دهد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با اشاره به اینکه یکی از رمزهای مهم استمرار نظام اسلامی همین حضور مردم در صحنه ها است که علی رغم مشکلات و گرفتاری‌ها و سختی هایی که ملت از بعد از انقلاب تا امروز متحمل شدند اما حضور همیشه پر شور بوده است، گفت: شرایط حساس است و هر چه می گذرد تاکیدات رهبری و سخنان امام(ره) برای مردم بیشتر روشن می شود.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه امام راحل از همان ابتدا فرمودند که بایستی با آمریکا مبارزه کنیم و ریشه همه گرفتاری‌ها آمریکا است، تصريح کرد: امام راحل اسرائیل را غده سرطانی نامید که باید از بین برود، امروز این مصداق به خوبی برای همگان روشن است که داعش را همین اسرائیل و امریکا برای بر هم زدن منطقه به وجود آورند.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی و آمریکا تمام منطقه را با بمب گذاری و کشتار مردم بر هم ریخته اند، گفت: این همه جنایت داعش در منطقه تنها به سود اسرائیل است، وگرنه چرا باید زخمی های داعش در اسرائیل مداوا شوند و چه کسی جز نتانیاهو به عیادت زخمی های داعش می رود.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس اظهارداشت: اگر ما به توصیه کسانی که می گفتند ما را چه به سوریه، باید به مشکلات خودمان برسیم، عمل می کردیم و حرف مقام معظم رهبری را گوش نمی دادیم؛ امروز در خیابان های تهران هر روز با داعش باید در گیر می بودیم و همان درگیری که در موصل است در شهرهای ایران انجام می شد.

برخی نفوذی‌های استکبار در داخل کشور می‌گویند ما را چه به سوریه!

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه این سخن ها که ما نباید به سوریه کمک کنیم، برخی ها از روی جهل و برخی ها نفوذی بودند که بیان می کردند، گفت: برخی ها می گویند مرگ بر آمریکا و اسرائیل نگوید، ما در قبل از انقلاب که مرگ بر آمریکا و اسرائیل نمی گفتیم چه بر سر ماآوردند، اینها با این حرف ها کوتاه نمی آیند.

به گفته وي، دشمن بر روی اسلام و ولایت فقیه تمرکز کرده است، چراکه بزرگترین پاسبان برای ملت ایران ولایت فقیه و اسلام است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه استکبار برای منطقه برنامه دارد و نمی خواهد هیچ کشور اسلامی در خاورمیانه رشد کند، گفت: کنگره آمریکا مصوب کرده است که هیچ کشوری در خاورمیانه قدرتمندتر از اسرائیل نباید باشد، اینها می خواهند اسلام و ارزش ها و بسیج و سپاه و استقلال ما را بگیرند و بعد هم هر بلایی که خواستند سرمان درآورند.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه این ها همان هایی هستند که در جنگ جهانی اول ایران را اشغال کردند و از ۲۲ میلیون جمعیت ایران نزدیک به نصف جمعیت ایران از گرسنگی مردند و این انگلیسی ها به بچه های ما که جان می دادند نگاه می کردند و می خندید، این در حالی بود که اسب های خود را از گندم و جو سیر می کردند، گفت: مگر در آن زمان ما مرگ بر انگلیس می گفتیم یا با کسی جنگ داشتیم، چرا این بلاها را سر ملت در آوردند.

وی با اشاره به اینکه برخی ها فکر می کنند که اگر سکوت و یا عقب نشینی کنیم و لبخند دیپلماسی بزنیم، همه چیز حل می شود، اظهارداشت: آنها سیاست را از اخلاق و وجدان جدا می کنند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس افزود: آل سعود در یمن مردم مظلوم این کشور را با بمب و شیوع بیماری و غیره می کشد و بعد مدعیان حقوق بشر و رئیس جمهور منحوس آمریکا هم می آید و در کنار آل سعود رقص شمشیر می رود.

دشمن بدنبال ضربه زدن به ولایت است

حجت الاسلام با بیان اینکه دشمن همه چیز ما را می خواهد، گفت: ولایت فقیه و اعتقادات دینی نقطه قوت ما است و اینها برای ما اقتدار می آورد، لذا به همین دلیل نوک پیکان حملات آنها به سمت ولایت فقیه است.

وی ادامه داد: حضور مردم در صحنه هاي مختلف، پشتوانه ولایت فقیه است و امروز جمهوری اسلامی ایران چنان قدرتمند شده است که خود استکبار جهانی و آل سعود از سر ناچاری تمام پرده ها را کنار زده و آل سود خود را رسوا کرد که نفوذی اسرائیل است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه بهترین و راحت ترین و موثرترین راه مقابله با یک ملت انقلابی، ایجاد نفوذی ها در بدنه این ملت است که سخنانی بگوید که آمریکا و اسرائیل را خوش بیاید، گفت: آمریکا و اسرائیل استقلال ایران را می خواهند و تا به آن نرسند دست برنمی دارند و می خواهند که اصلا مسلمانی در منطقه نباشد.

حجت الاسلام عبادی گفت: باید پشت سر مقام معظم رهبری حرکت کنیم تا به کشور آسیبی نرسد.

وی با بیان اینکه تمام بلاهایی که سر مردم سوریه در آمده است به خاطر اسرائیل است، ادامه داد: داعش، بحران یمن، عراق، سوریه وافغانستان و غیره را هم همین اسرائیل به وجود آورده است، لذا روز قدس علاوه بر روز حمایت از فلسطین، روز حمایت از دنیای اسلام و روز حمایت از منافع کشورمان هم است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با اشاره به اینکه جنگ تمام نشده و جنگ فرهنگی، سیاسی و اقتصادی است و نباید بخوابیم، افزود: اگر بخوابیم دشمن به ما شبیخون می‌زند.

حجت الاسلام عبادی گفت: آنچه که امروز مهم است وحدت دنیای اسلام است لذا آل سعود را گذاشته اند تا وحدت دنیای اسلام را بر هم بزند.

ما با آمریکا و اسرائیل مشکل داریم آل سعود چرا ناراحت می‌شود؟

وی با بیان اینکه مشکل ما اسرائیل و آمریکا است چرا آل سعود ناراحت می شود، گفت: دلیل آن این است که آل سعود نفوذی اسرائیل در منطقه است، اینها نه شیعه هستند و نه سنی، بلکه یهودی هایی هستند که بدنبال تامین منافع اسرائیل و آمریکا هستند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه آل سعود را خواهند دوشید و حداکثر بیگاری را از آل سعود خواهند کشید و بعد چنان ضربه ای به آل سود بزنند که تاریخ بنویسد، افزود: اینها وفا ندارند و اول پدر خائنین را در می آورند و وقتی یک عنصر کار خود را کرد کنارش می زنند، نمونه آن کنار زدن ولیعهد جوان آل سعود بود.

وی با بیان اینکه پشت آمریکا و اسرائیل و آل سعود به امید خدا به خاک مالیده خواهد شد و این نسل خواهد دید آن روزی را که اسرائیلی وجود نداشته باشد، گفت: استکبار فکر کرده است که ایران و ایرانی کسی است که مثل آل سعود نوکری آمریکا را بکنند، نه ما همان کسانی هستیم که حزب الله را تجهیز کردیم که امروز اسرائیل جرات نفس کشیدن ندارد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس یکی از دلائلی که آمریکا و اسرائیل حتی فکر حمله به ایران هم به سرشان نمی زند را قدرت نظامی غیور مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش و نیروهای مسلح ايران ذکر کرد و گفت: حماس و حزب الله کنار گوش اسرائیل تجهز شدند و اگر اسرائیل غلطی بکند و دوباره با حزب الله درگیر شود دیگر اسرائیلی وجود نخواهد داشت.

حجت الاسلام عبادی گفت: این حزب الله امروز حتی ده ها برابر قدرتمندتر از حزب الله جنگ ۳۳ روزه است، آن زمان اسرائیل شکست خورده است؛ الان که دیگر نابود می شود.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی باید درون کشور وحدت را حفظ کنیم و مسئولان سخنان تفرقه افکنانه نگویند و همه پشت سر ولایت فقیه حرکت کنیم، گفت: این ملت آن کسانی را که سخن تفرقه امیز بیان کنند؛ نخواهد بخشید.

شبستان/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا