امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: وزارت نیرو به تعهدات خود نسبت به مشکلات آبی عمل نمی‌کند

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: وزارت نیرو به تعهدات خود نسبت به مشکلات آبی عمل نمی‌کند

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با ابراز گلایه از وزارت نیرو در خصوص عدم عمل به تعهدات خود، گفت: جای گلایه از وزارت نیرو دارم که برای حل مشکل آب روستای درمیان آمدند و قول دادند اما عمل نمی‌کنند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی (۳۱ تیر) در مراسم افتتاح ایستگاه تلویزیونی روستای درمیان شهرستان درمیان اظهار داشت: یکی از درخواست های مردم روستای درمیان از من، همین مشکل آنتن دهی تلویزیون بود که با مساعدت و تلاش صدا و سیما حل شد.

وی با بیان اینکه بخش های زیادی از خراسان جنوبی هستند که هنوز فرستند دیجیتال ندارند، گفت: مرکز شهرستان خوسف در حال حاضر دیجیتال نمی گیرد و مردم در دریافت برنامه های تلویزیون با مشکل مواجه هستند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف با اشاره به پیگیری های انجام شده با سازمان صدا و سیما در تهران برای حل مشکل آنتن دهی تلویزیونی در استان، افزود: مسئولان سازمان صدا و سیما در تهران برای نصب فرستنده تلویزیونی در ۶۰ نقطه استان قول مساعد دادند و عمده دکل ها و تجهیزات را فرستادند و لذا اگر مسئولان دولتی و مردم کمک کنند تا زیر ساخت ها فراهم شود؛ نقاط زیادی از استان تحت پوشش دریافت مطلوب شبکه های تلویزیونی قرار خواهد گرفت.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه من به عنوان نماینده مردم بسیار خوشحال می شوم وقتی مسئولان وعده ای می دهند عمل هم کنند، گفت: سوال بنده در سال قبل بنده از وزیر نیرو در خصوص مشکل آب در منطقه بود که معاون وزیر نیرو بعد این موضوع به استان و همین روستای درمیان آمدند و قول دادند که این مشکل حل شود.

وی با بیان اینکه جای گلایه از وزارت نیرو دارم که برای حل مشکل آب روستای درمیان قول دادند؛ اما عمل نمی کنند، خاطرنشان کرد: امید است الان که صحبت از تخصیص چند میلیارد پول برای خط انتقال آب شده است، روستای این منطقه درمیان هم از آب آشامیدنی برخوردار شوند.

منبع/ شبستان

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا