امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: راه‌اندازی فرستنده دیجیتال در روستاهای خراسان جنوبی از خواسته‌های مردم است

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: راه‌اندازی فرستنده دیجیتال در روستاهای خراسان جنوبی از خواسته‌های مردم است

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: راه‌اندازی فرستنده دیجیتال از خواسته‌های مردم این منطقه بود که محقق شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند،حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی عصر امروز در مراسم افتتاح سی و چهارمین فرستنده دیجیتال خراسان جنوبی اظهار داشت: مسئولان صداوسیمای استان اعلام کردند که در تامین تجهیزات فنی مشکلی نداریم و در صورت فراهم شدن زیرساخت‌ها آمادگی داریم هر چه سریعتر فرستنده‌های دیجیتال را با اولویت نقاط پرجمعیت و روستاها راه‌اندازی کنیم که در این زمینه از همه آنها قدردانی می‌کنیم و از مسئولان استان می‌خواهیم برای فراهم کردن زیرساخت‌ها همکاری لازم را با صداوسیما داشته باشند.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی نیز در این مراسم گفت: با نصب این فرستنده دیجیتال سی و چهارمین فرستنده در استان افتتاح شد و ۶۵۰ نفر از آن بهره‌مند شدند.

محمد ثقفی بیان کرد: این فرستنده در روستای آرک بخش مرکزی شهرستان خوسف راه‌اندازی شد و قابلیت استفاده ۱۸ شبکه تلویزیونی و ۱۹ شبکه رادیویی را برای مردم این منطقه فراهم کرده است.

وی افزود: این فرستنده با اعتبار ۲۲۰ میلیون تومان راه‌اندازی شد و مردم روستاهای آرک، بیناباد، حامی، دهن‌رود، شل‌آباد و طوطی از این پس می‌توانند شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی را با کیفیت بالا دریافت کنند.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی اظهار داشت: ۱۹۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده برای این پروژه از محل اعتبارات سازمان صدا و سیما خراسان جنوبی و ۳۰ میلیون تومان هم از کمک مردم و مسئولان محلی محقق شده است و تا یک ماه آینده نیز یک فرستنده دیجیتال جدید در شهر خوسف راه‌اندازی خواهد شد.

سی و چهارمین فرستنده دیجیتال خراسان جنوبی امروز با حضور نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس در روستای آرک بخش مرکزی شهرستان خوسف راه اندازی شد و مردم روستاهای آرک، بیناباد، حامی، دهن‌رود، شل‌آباد و طوطی از امکانات آن بهره‌مند شدند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا