امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: دولت اعتقادی به دانشگاه فرهنگیان ندارد/ افزایش ۱۹۰ درصدی بودجه آموزش و پرورش در سال جاری با تلاش نمایندگان

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: دولت اعتقادی به دانشگاه فرهنگیان ندارد/ افزایش ۱۹۰ درصدی بودجه آموزش و پرورش در سال جاری با تلاش نمایندگان

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه دولت اعتقادی به دانشگاه فرهنگیان ندارد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی ظهر امروز در جلسه مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی با بسیج اساتید دانشگاه‌ها با اشاره به اقدامات نمایندگان در مجلس اظهار داشت: سرانه‌ای کردن بودجه دانشگاه‌ها، حذف کنکور و تحقیق و تفحص از صندوق فرهنگیان از جمله اقدامات نمایندگان در مجلس بوده است.

وی با اشاره به افزایش بودجه آموزش و پرورش تصریح کرد: بودجه آموزش و پرورش در سال ۹۶ به میزان ۳۹۲ میلیارد تومان بود که با تلاش نمایندگان به ۷۴۴ میلیارد تومان رسید.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس متذکر شد: متاسفانه دولت اعتقادی به دانشگاه فرهنگیان ندارد.

همچنین فرهاد فلاحتی نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نیروی محرکه توسعه استان نیروی انسانی است و باید نگاه خود را استانی کنیم.

وی افزود: پرداخت مطالبات فرهنگیان، همسان‌سازی حقوق شاغلین با بازنشستگان از جمله اقدامات نمایندگان در مجلس است.

امیر حسنخانی نماینده مردم طبس، فردوس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه اظهار داشت: عمده آسیب‌ها و مشکلات از بی‌سوادی مدیران است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بسیار در معادن استان خراسان جنوبی، گفت: شورای معدن این استان حاصل برنامه توسعه ششم است که اولین جلسه آن روز گذشته برگزار شد.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا