امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: جاده بیرجند ـ قاین از پیشرفت خوبی برخوردار است/ با پیگیری‌های نمایندگان بودجه استان خراسان جنوبی ۲ برابر افزایش یافت

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: جاده بیرجند ـ قاین از پیشرفت خوبی برخوردار است/ با پیگیری‌های نمایندگان بودجه استان خراسان جنوبی ۲ برابر افزایش یافت

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جاده بیرجند ـ قاین از پیشرفت خوبی برخوردار است، گفت: با پیگیری‌های نمایندگان مجلس، بودجه استان خراسان جنوبی ۲ برابر افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی ظهر امروز در بازدید از روستای بویک اظهار داشت: بویک روستایی شهیدپرور و عالم‌پرور بوده که دارای علمای بزرگ و فرهنگ غنی است.

وی با بیان اینکه مسؤولان باید در جهت رفع مشکلات مردم گام بردارند، اضافه کرد: بخشی از درآمدهای مالیات بر ارزش افزوده به دهیاری‌ها، طرح سلامت و بهداشت و درمان و آموزش و پرورش اختصاص پیدا می‌کند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: از محل درآمدهای مالیات، بیمارستان رازی بیرجند با سرعت بسیار خوبی افتتاح و تجهیز شد.

عبادی با بیان اینکه درآمد نفت به درستی در کشور محقق نمی‌شود، اما درآمد مالیات‌ها محقق‌شدنی است، تصریح کرد: پروژه جاده بیرجند ـ قاین که به عنوان جاده مرگ نام‌گذاری شده، تاکنون از پیشرفتی خوبی برخوردار است.

وی تشریح کرد: تمام جاده بیرجند ـ قاین به مناقصه گذاشته شده و تمام نقاط جاده به پیمانکار واگذار شده است و وزیر راه و شهرسازی نیز قول داده که اعتبارات به موقع برای این جاده تأمین شود.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم که پروژه جاده مرگ متوقف شود، توضیح داد: با پیگیری‌های انجام ‌شده تاکنون کارهای خوبی صورت گرفته و به زودی نیز دولت مبلغ قابل توجهی را به جاده بیرجند ـ قاین اختصاص می‌دهد.

عبادی با اشاره به بودجه سال ۹۶ استان خراسان جنوبی، اظهار کرد: بودجه پیشنهادی دولت به مجلس برای استان در سال جاری ۳۹۲ میلیارد تومان بود که با پیگیری‌های انجام شده توسط نمایندگان بودجه سال ۹۶ استان به ۷۴۴ میلیارد تومان افزایش پیدا کرد.

وی متذکر شد: در ماه‌های اخیر ۶۰ آنتن دیجیتال توسط سازمان صداوسیما به خراسان جنوبی اختصاص پیدا کرد و اخیراً نیز ۱۰۰‌ آنتن دیجیتال دیگر نیز به این استان داده شد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این آنتن‌ها در انبار صداوسیما نگهداری می‌شود و اگر زیرساخت‌ها در روستاها فراهم شود به زودی آنتن‌ها در تمام روستاها نصب خواهد شد.

عبادی عنوان کرد: گازرسانی به ۴۰ روستای بخش مرکزی بیرجند در دستور کار شرکت گاز قرار دارد که بویک جزء این روستاها است که این نعمت گاز برخوردار می‌شود.

وی بیان کرد: همچنین مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار تسهیلات برای ایجاد اشتغال در روستاها و شهرهای کم جمعیت و محروم اختصاص پیدا کرده است.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا