امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: لزوم افزایش سرانه مطالعه در کشور/ استقبال مردم از نمایشگاه کتاب راضی کننده بود

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: لزوم افزایش سرانه مطالعه در کشور/ استقبال مردم از نمایشگاه کتاب راضی کننده بود

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با ابراز رضایت از استقبال مردم از یازدهمین نمایشگاه کتاب استان، گفت: استقبال خوب مردم خراسان جنوبی از این نمایشگاه نشان از علاقه مردم این خطه به کتابخوانی و مطالعه دارد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان از بیرجند، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی شامگاه (۲۲مهر) در حاشیه بازدید از یازدهمین نمایشگاه کتاب خراسان جنوبی با بیان اینکه استقبال مردم از نمایشگاه خوب بود، افزود: این جای خوشحالی دارد و نشان از علاقه مردم این خطه به کتابخوانی و فرهنگ بالای مردم این منطقه است.

وی گفت: از چند غرفه که سوال کردیم، صاحبان غرفه ها می گفتند استقبال نسبت به سال قبل بیشتر بوده و فروش هم بیشتر داشتند و مردم با علاقه بیشتر در نمایشگاه حضور پیدا کردند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه در حال حاضر سرانه مطالعه در کشور با شرایط ایده ‌آل‌ و سرانه خیلی از کشورهای توسعه یافته از نظر ساعت مطالعه مفید، فاصله دارد که باید آن را به حداقل برسانیم، گفت: ما باید بیشتر از آنها مطالعه کنیم؛ که این موضوع نیاز به فرهنگ سازی بیشتر توسط رسانه ها دارد، لذا همه باید در این زمینه تبلیغ کنند تا صاحب رشد بیشتر باشیم.

حجت الاسلام عبادی افزود: یارانه هایی که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای خرید کتاب داده می شود به خرید بیشتر کتاب کمک می کند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا