امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: سپاه پاسداران قهرمان مبارزه با تروریسم/ترامپ با پول های عربستان کاسبی راه انداخته است

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: سپاه پاسداران قهرمان مبارزه با تروریسم/ترامپ با پول های عربستان کاسبی راه انداخته است

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، قهرمان مبارزه با تروریسم است، گفت: محبوبیت سپاه نه تنها در ایران بلکه در منطقه و جهان هر روز بیشتر می شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان از بیرجند، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی شامگاه (۲۲ مهر) در جمع خبرنگاران با اشاره به اظهارات سخیف رئیس جمهور آمریکا در خصوص ایران، اظهارداشت: این اظهارات کاربرد عملی ندارد و ترامپ آن را از روی عصبانیت می زند.

وی با بیان اینکه این حرف ها چیز جدیدی نیست، آمریکایی ها از همان ابتدای انقلاب از ایران عصبانی هستند و تاکنون هرچه از دست آنها برآمده، انجام داده اند، افزود: ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به خاطر شکست های اخیر در منطقه و به خصوص شکست های داعش عصبانی و هر حرفی می زند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با اشاره به اینکه به ترامپ حق می دهیم که عصبانی باشد، چراکه این همه نقشه او برای منطقه با شکست مواجه شده است، گفت: ترامپ یک کاسب و تاجر شکست خورده است و چون نیازمند توجه است اینگونه وقیحانه سخن می گوید.

حجت الاسلام عبادی با تاکید بر اینکه امروز داعش که دست پرورده آمریکا در منطقه بوده به اضمحلال رفته است، گفت: ترامپ پدر معنوی داعش است و عصبانیت او بخشی به دلیل نابودی داعش است.

وی با اشاره به بیان برخی جملات و کلمات غلط و دروغ در مورد خلیج همیشگی فارس گفت: ترامپ آدمی کاسب است لذا با پول های عربستان سعودی برای خود کاسبی راه انداخته است و پول می گیرد و حرف می زند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران قهرمان مبارزه با تروریسم است، خاطرنشان کرد: محبوبیت سپاه نه تنها در ایران بلکه در منطقه و جهان هر روز بیشتر می شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا