امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: دغدغه‌های پروژه جاده بیرجند- قاین به وزارت راه منتقل شد/ پروژه سرعت قابل قبولی دارد

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: دغدغه‌های پروژه جاده بیرجند- قاین به وزارت راه منتقل شد/ پروژه سرعت قابل قبولی دارد
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: در خصوص مشکلات اعتباری جاده بیرجند- قاین نگرانی‌هایی داشتیم و تماس با معاون وزیر راه صورت گرفت که بحث موضوعات مالی انجام و مباحث مالی تأمین شود تا احیاناً پروژه متوقف نشود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری

فارس، اظهار داشت: در خصوص کمبود بودجه و مشکلات اعتباری برای پروژه جاده بیرجند- قاین نگرانی‌هایی داشتیم و تماس با معاون وزیر راه  صورت گرفت تا پیشگیری از مشکلات و بحث موضوعات مالی انجام و مباحث مالی تأمین شود تا احیاناً پروژه متوقف نشود.

وی افزود: در گذشته شاهد تشکیل کمپینی در خصوص مطالبه برای بهبود وضعیت این جاده بودیم و استیضاح وزیر را نیز در این خصوص داشتیم که بعد از آن سرعت کار بالا رفته و تمام جاده به مناقصه رفته است.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به تازگی نیز کمپینی برای این پروژه شکل گرفته و تأکیدی بر این است تا پروژه دچار کمبود اعتبار نشود.
عبادی با اشاره به اینکه در کار پیمانکاران معمولاً فراز و نشیب وجود دارد، گفت: دولت در نقدینگی دچار مشکل است و یک روند قانونی در پرداخت مطالبات وجود دارد اما پیگیری برای پرداخت مطالبات پیمانکاران این جاده صورت گرفته و این مشکلات حل می‌شود.
وی ادامه داد: سرعت کار تاکنون خوب بوده و پروژه سرعت قابل قبولی دارد و اگر همین طور پیش برود نتیجه خوبی خواهد داشت.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا