امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: لزوم رسیدگی به مشکلات مردم شمال شهر بیرجند/ مسئولان به وعده های خود عمل کنند

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: لزوم رسیدگی به مشکلات مردم شمال شهر بیرجند/ مسئولان به وعده های خود عمل کنند

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس بر لزوم رسیدگی به مشکلات مردم منطقه شمال شهر بیرجند تاکید کرد و افزود: باید همه مسئولان به وعده‌های که به مردم می‌دهند عمل کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام عبادی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان بیرجند

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی امروز (۱۵ آذر) در جلسه بررسی مشکلات مردم در محل مسجد امام هادی علیه السلام بلوار شعبانیه بیرجند اظهار داشت: نیاز است در شمال شهر جایی قرار بگیرد و پزشک متخصص بیاید تا مشکل مردم حل شود.

وی با اشاره به کمبود استخر در منطقه شمال شهر بیرجند، افزود: استخر ناتمامی که سوله آن احداث شده توسط تربیت بدنی در اسرع وقت به شهرداری واگذار می شود تا آن را برای استفاده مردم به بهره برداری برساند.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه بسیار در وعده‌های مسئولان اجرایی به مردم حساس است، گفت: باید همه مسئولان به وعده های که به مردم می‌دهند عمل کنند.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به وضعیت پارک این منطقه، ادامه داد: باید سنگ فرش پارک تکمیل و فضا برای معلولان نیز مناسب سازی شود.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی در پایان بر لزوم رسیدگی بیشتر به مشکلات مردم این منطقه تاکید کرد و افزود: باید نقشه ای برای شمال شهر بیرجند طراحی و براساس آن این منطقه ساماندهی شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا