امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: نصب دستگاه‌ خودپرداز پست بانک در روستاهای خراسان جنوبی افزایش یابد

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: نصب دستگاه‌ خودپرداز پست بانک در روستاهای خراسان جنوبی افزایش یابد

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس اظهارداشت: گسترش خودپردازهای پست بانک در روستاهای خراسان جنوبی خوب بوده است و جای تقدیر از پست بانک دارد؛ البته هنوز هم لازم است که افزایش پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام عبادی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان بیرجند حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی امروز(۱۶ آذر) در ديدار مديركل پست بانك خراسان جنوبي با بیان اینکه پست بانک مردمی ترین بانکی است که وجود دارد به خصوص حضور پست بانک برای روستائیان مهم است، اظهار داشت: روستائیان باصداقت ترین و زحمتکش ترین مردم هستند که خدمت به آنها اجر و پاداش ویژه دارد.

 وی با بیان اینکه صندوق توسعه هم تسهیلاتی دارد که اشتغال فراگیر آنها با سود ۶ تا ۸ است، گفت: در مناطق مرزی کمتر است.

 نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با اشاره به اینکه روستائیان برای یک کار ساده بانکی باید هزینه زیادی را بدهند تا به شهر بیایند، اما با نصب دستگاههای خودپرداز پست بانک این کار راحت می شود و هزینه یا هم برای آنها ندارد، افزود: گسترش خودپردازها خیلی خوب بوده است و جای تقدیر از پست بانک دارد و البته هنوز هم لازم است که افزایش پیدا کند.

 حجت الاسلام عبادی افزود: دستگاههای دیگر باید به پست بانک کمک کنند و سپرده های خود را در پست بانک بگذارند تا پست بانک خدمات بهتری را ارائه کند.

 وی تصریح کرد: پست بانک در روستاها جایگاه بسیار خوبی دارد و در توسعه روستاها تاثیرگذار است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا