امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین پیام مردم ایران در راهپیمایی امروز به جهانیان، پیروی محض از رهبری ولایت فقیه و پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین پیام مردم ایران در راهپیمایی امروز به جهانیان، پیروی محض از رهبری ولایت فقیه و پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی است.

حجه الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی امروز دراجتماع شرکت کنندگان راهپیمایی ۲۲ بهمن بیرجند اظهار کرد: پیام دیگر این حضور پرشور، پویایی، طراوت و زنده بودن انقلاب اسلامی و آرمانهای معمار کبیر آن، حضرت امام خمینی(ره) است.

09

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس؛ به نقل از تسنیم حجه الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی افزود: خوشبختانه امروز دولت چه در عرصه های داخلی و چه در عرصه های خارجی خوب عمل نموده و مجلس شورای اسلامی هم وظیفه دارد از برنامه های دولت حمایت کند که تا امروز نیز به وظیفه خود خوب عمل کرده است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی از شرکت گسترده مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن به عنوان خلق حماسه سیاسی امسال یاد کرد و گفت: مردم ایران یکبار دیگر نشان دادند به وظیفه خود خوب عمل می کنند و حال نوبت مسوولان است تا به خلق حماسه اقتصادی بپردازند

اتحاددولت و مجلس برای خدمت به مردم و خلق حماسه اقتصادی

عبادی گفت:مجلس شورای اسلامی بودجه پیشنهادی دولت را با کمترین تغییر به تصویب رساند و این بیانگر آن است که دولت و مجلس برای خدمت به مردم و خلق حماسه اقتصادی، هم نظر و متحد هستند.

حجه الاسلام عبادی خطاب به مذاکره کنندگان طرف مقابل هیات دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران گفت: مردم ایران به کسانی که به آنها توهین می کنند، در زمان مناسب پاسخ قاطع می دهد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز نیز ملت ایران با شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن یکبار دیگر به جهانیان اعلام کردند شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل را هیچگاه فراموش نخواهند کرد.

06

بعد معنوی انقلاب اسلامی ،رمز ماندگاری ما تابه امروز

وی بیان کرد: یکی ازمهمترین خصیصه های انقلاب اسلامی ایران بعد معنوی انقلاب اسلامی است که این انقلاب راسایر انقلاب ها وحماسه های که مردم به وجودآورده اند متمایزنموده است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت : بعد معنوی همان رمز ماندگاری انقلاب اسلامی تابه امروز است.

وی بیان کرد: در دنیادوجهان بینی مادی والهی وتوحیدی وجوددارد که در جهان بینی مادی عالم صاحب ندارد وقوانین معنوی براین عالم حاکم نیست و در جهان بینی الهی وتوحیدی عالم صاحب دارد وتمام اتفاقات عالم بدست خدا بزرگ است وهمه امور به خواست خدا احد واحد برمی گردد وید قدرت اوست.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی  بیان کرد: در طول ۳۵ سال که از انقلاب اسلامی می گذرد ووارد ۳۶سالگی انقلاب اسلامی می شویم دراین دوران همواره بعد معنوی وجهان بینی توحیدی والهی  کشورمان بوده است که به ما عزت وغرور ملی داده است.

وی افزود: ایران وایرانی در جهان به حهت عزتی که یافته است سربلند است.ملت ایران عزتی که دارنداز رهنمود های امام ورهبری رهبر انقلاب اسلامی است.

10

عبادی اظهارکرد: امریکایی هاعلاقمند نیستند که ایران وهیچ حکومتی قدرتمند وتوانمند باشد ،خصوصا این که بعد معنوی اسلامی داشته باشد چرا که قدرت بیشتری به ایران می دهد.

وی بیان کرد: آنان دوست دارند ایران کشوری ضعیف وحکومت مرکزی ناتوانی داشته باشد و با کشور های اسلامی که قدرت وعظمتی دارند واصل وهویت اسلامی وولایت فقیه دارند مخالفند.

وی با تاکید براینکه  باید نه در کنار ولایت ، بلکه پشت سر ولایت حرکت کنیم گفت: همه باید متحد در مسیر ولایت قدرتمند تر از گذشته با حضوری گسترده گام برداریم.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی  مردم ما حماسه سیاسی رهبر فرزانه انقلاب را به خوبی محقق کردند.

وی بیان کرد: امروز تورم بیکاری  وگرانی برعهده مسئولان است ودولت تاز نفس آقای روحانی آماده خدمت به مردم است.

عبادی اظهارکرد: ما پشتیبان تیم مذاکره کننده هسته ای بوده  واز آنان دفاع وکمک می کنیم واگرنقد وانتقاد هم صورت می گیرد درراستای کمک به آنها است.

وی با بیان اینکه ما با مذاکره مخالف نیستیم گفت: به کسانی که نسبت به انها با گستاخی سخن بگویند تودهنی خواهیم زد.

02

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی افزود: ما مثل گذشته نسبت به امریکا واسرائیل خوشبین نیستیم وشعار زیبای مرگ بر امریکا ومرگ براسرائیل را هرگز فراموش نخواهیم کرد.

وی بااشاره به اینکه هرچند می گذرد ماهیت فریبکارانه امریکا روشن می شوداظهارکرد:رهبر انقلاب می فرمایند من مخالف روشهای صحیح دیپلماتیک نبوده اما به امریکا هم خوشبین نیستم.

عبادی با تاکید براینکه ما نسبت به شهدا مسئول هستیم وباید مدافع آرمانهای آنان باشیم  بیان کرد:پیشرفت علمی ،معنوی سیاسی وفرهنگی جامعه قابل شمارش نیست وما آن را مدیون قران ،شهدا ومعنویت محوری ملت ایران داریم که هیچگاه نگران دشمن خود نبوده ونیستند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی  گفت : ما باید با پیروی از ولایت ازهر قوم ،زبان ونژاد ومذهبی متحد، حول محور توحید ولایت فقیه انشاالله بانی شویم تا پرچم مقدس اسلام را به  دست صاحب اصلی اش اما عصر(عج) برسانیم.

انتهای پیام/

 

http://www.tasnimnews.com/Home/Single/280327

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا