امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

جزئیات نشست های مهم حجت الاسلام عبادی با وزیر نیرو، رئیس سازمان تأمین اجتماعی کشور و قائم مقام وزیر بهداشت

جزئیات نشست های مهم حجت الاسلام عبادی با وزیر نیرو، رئیس سازمان تأمین اجتماعی کشور و قائم مقام وزیر بهداشت

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس بیان اینکه در دیدار با وزیر نیرو دستور مساعد داده شد تا باروری ابرها انجام شود، گفت: از وزیر نیرو برای حضور در استان خراسان‌جنوبی دعوت به عمل آمد و ایشان نیز این موضوع را پذیرفتند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  به نقل ازخبرگزاری فارس از بیرجند حجت الاسلام سیدمحمدباقر عبادی به دیدار امروز خود با وزیر نیرو اشاره کرد و اظهار داشت: در این دیدار مشکلات استان خراسان‌جنوبی در حوزه وزارت نیرو، وضعیت بارندگی، موضوع آب و خصوصا باروری ابرها بیان شد.

*دستور مساعد داده شد تا باروری ابرها انجام شود/ دعوت از وزیر نیرو برای حضور در خراسان‌جنوبی

وی با بیان اینکه در همان محل دستور مساعد داده شد تا باروری ابرها انجام شود، گفت: از وزیر نیرو برای حضور در استان دعوت به عمل آمد و ایشان نیز این موضوع را پذیرفتند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بحث آبرسانی توسط تانکر به ۴۸۰ روستا که حتی آب خوردن خود را ندارند و یا موضع اینکه کودکان به دلیل نبود آب دچار بیماری‌های پوستی می‌شوند بیان شد تا وزیر از نزدیک با حضور خود شاهد مشکلات مردم باشند.

عبادی خاطرنشان کرد: مردم ما سزاوار وضعیت بهتری هستند و باید آب آشامیدنی مناسبی در اختیار آن‌ها قرار گیرد.

*تعلل دولت در تآمین آب شرب روستاهای بالای ده خانوار

وی تصریح کرد: مجلس دو سال قبل مصوب کرد که دولت ظرف سه سال برای همه روستاهای بالای ۱۰ خانوار آب آشامیدنی مناسب تهیه کند اما اقدام در راستای این مصوبه مناسب نبوده و نسبت به این موضوع گلایه‌های خود را به وزیر نیرو انتقال دادیم.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ما وظیفه خود را انجام دادیم و امیدواریم آثار اقدامات را توسط قوه مجریه شاهد باشیم چرا که پیگیری را انجام می‌دهیم و سعی می‌کنیم که کوتاهی نکنیم و این قوه مجریه است که باید این کارها را عملی کند.

*پیگیری مشکلات بیمارستان خوسف/ فاز دوم بیمارستان خوسف به پیمانکار سپرده می‌شود

عبادی به دیدار دیگر خود با قائم مقام وزیر بهداشت اشاره کرد و گفت: در این دیدار از کمبودهای مسائل بهداشت و درمان در حوزه انتخابیه و خصوصاً بیمارستان خوسف سخن گفته شد و تماس‌هایی گرفته شد و نتیجه بر این شد تا با توجه به اینکه فاز اول تمام شده است فاز دوم به پیمانکار سپرده شود و اعتبارات آن تأمین خواهد شد.

وی اضافه کرد: شهرستان خوسف تازه تأسیس است و در آینده جمعیت بالایی خواهد داشت و چشم‌انداز کارشناسی آن ساخت بیمارستان را تأیید می‌کند و امیدواریم در داخل استان هر چه سریع‌تر مناقصه انجام شود تا اعتبارات تخصیص یابد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجمع نمایندگان استان نیز امروز با رئیس تأمین اجتماعی دیدار داشتند و مباحثی در مورد تأمین اجتماعی مطرح شد.

*درخواست از تأمین اجتماعی برای سرمایه‌گذاری در معادن خراسان‌جنوبی

عبادی با بیان اینکه از معادن غنی استان در این دیدار صحبت شد، گفت: از تأمین اجتماعی درخواست شد تا شرکت‌های آن‌ها برای فعال شدن معادن استان سرمایه‌گذاری کنند.

وی با اشاره به اینکه مشکلات درمانگاه‌های شهرستان‌ها توسط نمایندگان بیان شد، افزود: تکمیل مجتمع ورزشی در کنار بیمارستان حضرت ابوالفضل بیرجند نیز مورد تأکید مجمع نمایندگان در این دیدار بود.

*پیگیری تاسیس کارخانه داروسازی در خراسان‌جنوبی در دیدار با رئیس تأمین اجتماعی

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: چند سال است که موضوع تأسیس کارخانه داروسازی در استان را با توجه به گیاهان دارویی استان مطرح کرده‌ام و در این دیدار نیز این موضوع بیان شد و نظر در این مورد نیز مساعد بود و باید دید که در عمل چه اتفاقی می‌افتد.

عبادی یادآور شد: توسعه سیمان قائنات و مطالبات و مشکلات حوزه‌های انتخابیه از دیگر موضوعات در این دیدار بود و امیدواریم مثمرثمر باشد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا