امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: قوانین سخت گیرانه خراسان جنوبی به ضرر مردم است

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: قوانین سخت گیرانه خراسان جنوبی به ضرر مردم است

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با اشاره به اینکه در خراسان جنوبی قوانین بگونه ای سخت گیرانه به کار گرفته می شود که به ضرر مردم است، گفت:اکثریت مردم وفادار به آرمان های انقلاب اسلامی هستند و نباید مردم را ناامید کنیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی به نقل از خبرگزاری شبستان حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی امروز (۱۹ بهمن) در دیدار با اعضای شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت اقتصاد در خراسان جنوبی گفت: رضایتمندی مردم بسیار اهمیت دارد و در عین حال باید کارشناسی شده در تمامی امور عمل کنیم.

 وی با بیان اینکه اگر کاستی هایی باشد باید در جهت رفع آن ها حرکت کنیم، افزود: در خراسان جنوبی قوانین را بگونه ای سخت گیرانه به کار گرفته می شود که این به ضرر مردم است؛ باید برای کارمندان فرهنگ سازی شود تا سیستمی به کار گیرند که به نفع مردم باشد و شیوه پاس کاری را به کار نگیرند.

  نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قانون در تمام سیستم های اداری کشور به یک شکل است، ادامه داد: اگر مردم در پرداخت مالیات توجیه شوند بدانید که با جان و دل مالیات را پرداخت خواهند کرد.

  حجت الاسلام عبادی با توجه به اینکه ۴۰ سال از انقلاب اسلامی گذشته است، گفت: نسبت به مردم مدارا کنید چرا که اکثریت مردم وفادار به آرمان های انقلاب اسلامی هستند و نباید مردم را ناامید کنیم.

  عیسی جعفری مدیرکل امور اقتصاد و دارایی خراسان جنوبی در این جلسه با اشاره به بحث مالیات اظهار داشت: وزیر اقتصاد همواره توصیه می کنند تا اطلاعات مالیاتی در اختیار مردم قرار بگیرد و با قوانین مالیاتی آشنا بشوند.

  وی بیان کرد: تلاش می کنیم تا اعتراضات مالیاتی در استان کاهش یابد و اگر با کلام منطقی و برخورد خوش به مردم در خصوص مالیات توضیح دهیم هیچ گاه شاهد این اعتراضات مالیاتی نخواهیم بود.

 محمدعلی خاشی مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی هم با بیان اینکه مرز ماهیرود یک فرصت استثنایی برای پیشرفت مسائل اقتصادی استان است، گفت: ۱۳ پروژه گمرکی برای دهه فجر در دست داشتیم که به دلیل ازدحام پروژه ها به بعد از این ایام موکول کردیم.

 حمید دهباشی رییس اداره امور شعب بانک ملی در خراسان جنوبی هم در این دیدار بیان کرد: سیستم بانکی استان همواره با مردم بوده است و عزم خود را برای مسائل اقتصادی راسخ کرده است تا بتوانند تحولاتی را ایجاد کنند و امیدواریم کارهایی اساسی و دانش بنیان انجام دهند.

 وی با اشاره به اینکه ۹۱ درصد منابع ما در کمیسیون هماهنگی بانک ها صرف مسائل اقتصادی کردیم، افزود: در خراسان جنوبی ۳۷ موسسه و بانک را شناسایی کرده ایم که تنها ۱۸ موسسه عضو کمیسیون هستند و دیگر موسساتی که عضو کمیسیون نیستند منابع آن ها کمتر از منابع ما نیست بلکه بیشتر نیز خواهد بود.

  دهباشی در ادامه گفت: امیدواریم بانک های خصوصی و دولتی شناسایی و معرفی شوند و نرخ تسهیلات بانک ها تابع قانون است و این تفاوت نرخ ها مشکلاتی را به وجود می آورد.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا