امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: دهکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی الگویی برای فایق آمدن کشاورزان بر فشار اقتصادی

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: دهکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی الگویی برای فایق آمدن کشاورزان بر فشار اقتصادی

  حجت الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی گفت: دهکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی الگوی خوبی برای فایق آمدن کشاورزان استان بر فشار اقتصادی ناشی از خشکسالی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  به نقل از خبرگزاری ایسنا  امروز( ۷ اسفند)، در مراسم افتتاح ساختمان پژوهشی مجتمع تحقیقاتی دهکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی با حضور رییس جهاددانشگاهی کشور، اظهار کرد: فعالیت‌های جهاددانشگاهی در بعضی از حوزه ها  بی نظیر است.

وی افزود: مراکز علمی جهاددانشگاهی در خط راس مراکز علمی کشور حرکت کرده است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت مجلس شورای اسلامی از فعالیت‌های پژوهشی جهاددانشگاهی، بیان کرد: در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی  پشتیبان جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی هستیم چرا که فعالیت‌های این نهاد تاثیرگذاری بسیاری در جامعه دارد.
عبادی ادامه داد: دهکده گیاهان دارویی می‌تواند به کشاورزان در راستای مقابله با خشکسالی کمک کند.
وی زیادآور شد: امیدواریم در دهکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی الگوهای خوبی برای کشاورزان ارائه شود و از نظر اقتصادی مفید باشد.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا