امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی: نعمت استقلال از مهم‌ترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است/ در انتقادات به انقلاب اسلامی اجحاف نکنیم

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی: نعمت استقلال از مهم‌ترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است/ در انتقادات به انقلاب اسلامی اجحاف نکنیم

رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نعمت استقلال از مهم‌ترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است، گفت: اینکه مستقل هستیم و دیگران برای ما مسؤول و حاکم تعیین نمی‌کنند بسیار ارزشمند است.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدباقر عبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس در بیرجند، استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را مهم‌ترین دستاورد نظام جمهوری اسلامی از ۴۰ سال گذشته تاکنون دانست و اظهار داشت: دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های اقتصادی، سیاسی، علمی و پژوهشی، بهداشت و درمان و مسائل منطقه‌ای زیاد است.

وی با بیان اینکه نعمت استقلال از مهم‌ترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: اینکه مستقل هستیم و دیگران برای ما مسؤول و حاکم تعیین نمی‌کنند بسیار ارزشمند است.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: علی‌رغم تحریم‌ها، ناملایمات و هزینه‌هایی که برای پیروزی انقلاب اسلامی پرداختیم اما پیشرفت‌های خوبی در تمام حوزه‌ها به دست آوردیم.

آمریکا و ایادی کفر علاقه‌ای به پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ندارند

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی با اعلام این مطلب که آمریکا و ایادی کفر علاقه‌ای به پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ندارند به مانع‌تراشی‌های آمریکا و ایادی کفر جهت جلوگیری از پیشرفت نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و توضیح داد: آمریکا و ایادی کفر همواره درصدد مانع‌تراشی هستند و با جنگ‌های تحمیلی، بحران‌های منطقه‌ای و تحریم‌های اقتصادی سعی دارد به هدف خود که جلوگیری از پیشرفت نظام جمهوری اسلامی است، برسند.

وی با اشاره به اینکه از مهم‌ترین آرزوهای مردم قبل از پیروزی نظام جمهوری اسلامی انتخاب مسؤولان توسط خود مردم بود، اعلام کرد: جمهوریت نماد حضور و مشارکت مردم در صحنه‌های مختلف است لذا جمهوری اسلامی با رأی اکثریت مردم شکل گرفت.

دشمن با بزرگ‌نمایی جهات منفی به دنبال اهداف خود است

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: متأسفانه بیگانگان به دنبال این هستند که جمهوری اسلامی مستعمره باشد لذا در راستای این هدف به منفی‌بافی روی می‌آورند و با بزرگ نشان دادن جهات منفی به دنبال اهداف خود هستند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی نقد کارساز و سازنده را خوب دانست و توضیح داد: گاهی اوقات نقدها به‌صورت اجحاف به انقلاب اسلامی درمی‌آید و بسیاری از دستاوردهای انقلاب اسلامی ضایع و به اصل نظام ظلم می‌شود.

وی به برخی نقدهای مغرضانه اشاره کرد و گفت: گاهی اوقات افراد دارای انتقاداتی هستند که به‌جا و به آن بزرگی که مطرح می‌کنند نیست لذا برای اینکه تعدادی از افراد و گروه‌ها را راضی نگه دارند برخی خرده‌گیری‌ها صورت می‌گیرد.

ضرورت رعایت انصاف در تبیین دستاوردها و ایرادات نظام جمهوری اسلامی

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی تبیین انتقادات درست و به‌جا را سبب برطرف شدن عیب‌ها و کاستی‌هایی که به واسطه عملکرد برخی مسؤولان حاصل شده دانست و اظهار داشت: باید در بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی و ایرادات انصاف را رعایت کنیم به طوری که به انقلاب اسلامی اجحاف نشود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی اعلام کرد: متأسفانه برخی افراد از داخل کشور خواسته یا ناخواسته و دشمنان از خارج کشور به دنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی با تأکید بر اینکه باید همانند آیینه باشیم یعنی هم خوبی‌ها را بیان و اگر ایرادی است آن را درست بیان کنیم، ابراز داشت: باید ایرادها و خوبی‌ها را به همان اندازه‌ای که وجود دارد بیان کنیم.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی بهترین شیوه برای پاسخگویی به منتقدان نظام جمهوری اسلامی را توجه به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: مسؤولان و آحاد جامعه باید به وظایف خود عمل و مسؤولیت‌پذیری‌ها را بالا ببرند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا