امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: کانون‌های مساجد در سنگر دفاع از معنویت فعالیت می‌کنند

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: کانون‌های مساجد در سنگر دفاع از معنویت فعالیت می‌کنند

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد‌باقر عبادی ظهر امروز در مراسم گرامیداشت بیست‌ و یکمین سالگرد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد اظهار داشت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد محل بوده که فرهنگ و هنر در آن با معنویت مسجد پیوند می‌خورد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، به نقل از فارس، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی با بیان این‌که معنویت مطابق با فطرت انسان است، تصریح کرد: استکبار جهانی به دنبال محو کردن معنویت در جوامع اسلامی است.

عبادی با بیان این‌که بسیاری از فلاسفه غرب وجود خداوند را ضروری می‌دانند، اضافه کرد: جریان صهیونیست این اصل ضروری را انکار کرده و با جنگ با خدا پرداخته است.

وی یادآور شد: لیبرالیسم نیز که ریشه در صهیونیست داشته با اسم آزادی می‌خواهند قوانین الهی را انکار کنند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی افزود: جنگ بین خداگرایان و مبارزه با خداگرایان جنگی است که امروز در دنیا وجود دارد.

عبادی با بیان این‌که کانون‌های مساجد در سنگر دفاع از معنویت هستند، اذعان داشت: ناب‌ترین معنویت آن چیزی بوده که اسلام می‌گوید.

وی با بیان اینکه ما در حال حاضر در حال جنگ فرهنگی و هنری هستیم، خاطرنشان کرد: هنر و فرهنگ ما در مساجد با معنویت پیوند خورده است.

 

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921214000925

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا