امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: من نماینده مردم بوده و با هیچ یک از مسئولان عقد اخوت نبسته‌ام تا مانع دفاع از حقوق ملت شوند

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: من نماینده مردم بوده و با هیچ یک از مسئولان عقد اخوت نبسته‌ام تا مانع دفاع از حقوق ملت شوند

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی پیش از ظهر امروز با بیان این که اهالی روستای بویک در صحنه‌های مختلف انقلاب همواره حضور پررنگی داشته‌اند، تصریح کرد: روستای بویک وسطی یکی از بهترین روستاهای خراسان جنوبی است که عالمان جلیل‌القدر و بزرگی را در خود پرورش داده است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مرددم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از فارس، حجت‌الاسلام عبادی

ی به شخصیت بزرگ آیت‌الله محمد‌علی روحانی یکی از روحانیون این روستا اشاره کرد و افزود: این عالم یکی از مفاخر بزرگ جامعه روحانیت است.

عبادی اضافه کرد: اهالی روستای بویک وسطی با توجه به این که در صحنه‌های مختلف انقلاب حضور داشته‌اند حق این مردم بر گردن مسئولان بسیار زیاد است.

وی یادآور شد: من نماینده مردم هستم و با هیچ یک از مسئولان عقد اخوت نبسته‌ام تا این‌که مانع از دفاع از حقوق ملت شوند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه برخی از مردم به ویژه مردم روستاها از توزیع ناعادلانه سبد کالا ناراضی هستند، متذکر شد: در این راستا با وزیر مربوطه صحبت شده است.

عبادی با بیان این‌که دیدار با مردم دو مزیت مهم به دنبال دارد، تصریح کرد: این مزیت‌ها شامل آشنا شدن مسئولان از نزدیک با مشکلات مردم و کمک در حد توان برای رفع این مشکل‌ها و برقراری رابطه روحی و عاطفی با مردم روستاها می‌شود.

وی به پروژه مهم راه‌آهن برای مرکز استان اشاره کرد و افزود: این پروژه یکی از زیرساخت‌های مهم و از ضروریات توسعه خراسان جنوبی و جذب سرمایه‌گذاران است.

وی با بیان این‌که از دو سال گذشته برای اجرای این پروژه پیگیری‌ها لازم  صورت گرفته است، متذکر شد: در سال گذشته پروژه راه آهن مرکز استان در ردیف اعتبارات مطالعاتی قرار گرفت.

عبادی ادامه داد: در راستای اجرای این پروژه با وزیران مربوطه گفت‌وگو و همچنین این مشکل با رئیس مجلس مطرح شد و بعد از دفاعیاتی که توسط استاندار خراسان جنوبی و نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی انجام گرفت آقای لاریجانی برای قرارگیری این پروژه در ردیف اعتبارات سال آینده کشور قول مساعد دادند.

وی یکی دیگر از مشکلات مردم استان خراسان جنوبی را مشکل آب دانست و یادآور شد: برای رفع این مشکل با معاون وزیر نیرو جلسه‌ای گذاشته شد و برای راه‌اندازی تصفیه‌خانه آب بیرجند قول مساعدت داده شد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان این‌که در حال حاضر تورم و تحریم در جامعه وجود دارد، خاطرنشان کرد: مسئولان برای رفع مشکلات مردم باید تا حد توان تلاش کرده و در این راه فروگذاری نکنند.

انتهای پیام/۲۲۴۸۱/ی۳۰

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930308000710#sthash.OwtvVrkV.dpuf

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا