امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با معاونت نظارت راهبری رئیس جمهور دیدار و گفتگو کرد

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با معاونت نظارت راهبری رئیس جمهور دیدار و گفتگو کرد

حجت الاسلام عبادی، گفت: با دستور کتبی دکتر نوبخت پروژه احداث راه آهن خراسان جنوبی در ردیف بودجه سال آینده کشور قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مرد شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی، روز گذشته( سه شنبه ۱۴ مردادماه) حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی با دکتر محمدباقر نوبخت، معاونت نظارت راهبری رئیس جمهور دیدار و گفتگو کرد.

حجت‌الاسلام عبادی اظهار داشت: در این دیدار که حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، معاون اول قوه قضائیه و نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری نیز حضور داشت برخی از مشکلات استان از جمله اختصاص اعتبار برای پروژه بزرگ راه آهن بیرجند مورد بحث قرار گرفت که نوبخت نیز برای رفع برخی از آنها قول مساعد داد.

حجت الاسلام عبادی افزود: در این دیدار با دستور کتبی دکتر نوبخت پروژه راه آهن بیرجند در بودجه سال آینده ردیف اجرایی اختصاص یافت.

وی با بیان اینکه در این دیدار از دکتر محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور برای حضور در خراسان جنوبی و پیگیری مشکلات از نزدیک دعوت به عمل آمد، افزود: نوبخت نیز قول داد که بزودی برای پیگیری مشکلات خراسان جنوبی سفری به این استان داشته باشد.

وی افزود: همچنین در این جلسه محرومیت‏های اقتصادی استان بیان شد و امید است که برای استان منشاء خیر واقع شود.

وی افزود: امید است مسئولان دولت یازدهم به تمام وعده هایی که برای پیشرفت خراسان جنوبی تاکنون داده اند عمل کنند و پای عهد خود بمانند.

*گفتنی است؛ چندی قبل حجت الاسلام عبادی طی گفتگویی با خبرگزاری شبستان( نمایندگی خراسان جنوبی) با تاکید بر اینکه اتصال راه آهن بیرجند به مشهد- بافق در بودجه سال ۹۴ منظور خواهد شد، گفت: همچنین مقرر شد برای تکمیل راه آهن، اگر منابع داخلی کافی نبود، از اعتبارات فاینانس استفاده شود.
وی تصریح کرد: این مهم طی صورتجلسه ای به امضای وزیر راه وشهرسازی، دکتر لاریجانی رئیس مجلس، ابوترابی نائب رئیس اول مجلس، ۴ نماینده استان خراسان جنوبی و استاندار این استان رسید.
وی همچنین از تحویل این صورتجلسه به معاونت برنامه ریزی رئیس جمهور طی همین امروز خبر داد و گفت: معاون برنامه ریزی رئیس جمهور نیز دستورات لازم را صادر کرد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دولت باید اتمام طرح مطالعات راه آهن استان تا پایان امسال را تسریع بخشد و در این راستا نمایندگان استان در مجلس برای این کار پیگیری های لازم را انجام می دهند و نظارت دقیق را اعمال خواهند کرد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا