امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: مجلس فعلی را از جهت تعهد و تدین در سطح بالا ارزیابی می‌کنم

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: مجلس فعلی را از جهت تعهد و تدین در سطح بالا ارزیابی می‌کنم
حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی گفت: مجلس فعلی را از جهت تعهد و تدین در سطح بالا ارزیابی می‌کنم.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام

سید محمد باقر عبادی امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار داشت: مهم‌ترین خواسته امام خمینی و رهبر معظم انقلاب از مجلس و نمایندگان مجلس این است که مجلس متعهد، قوی و کارآمد نسبت به استقلال، عزت، جمهوریت و اسلامیت کشور باشد.

وی تصریح کرد: مجلس باید بر اساس منافع مردم قدم بردارد نه اینکه بر اساس منافع فردی و جناحی باشد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت برنامه‌های مجلس بر اساس فرمایشات رهبر انقلاب که امسال را سال اقتصاد و فرهنگ نامیده‌اند قرار دارد.

عبادی با توجه به اینکه هر چند مجلس با ایده‌آل‌ها فاصله دارد، ادامه داد: قوه مجریه و قوه مقننه تمام سعی خود را در زمینه اقتصاد مقاومتی بر‌می‌دارد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس که مجلس کنونی را چگونه ارزیابی می‌کنید، افزود: مجلس فعلی را از جهت تعهد و تدین در سطح بالا ارزیابی می‌کنم.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه الگوی من و فکر کنم همه نمایندگان مجلس شهید مدرس هستند، یادآور شد: ایشان فردی ساده زیست بودند که در برابر استکبار، ظالمان، مفاسد اقتصادی و سیاسی راست‌قامت ایستادند.

عبادی با اشاره با اینکه کار مجلس از بعد قانون‌گزاری، پیگیری امور و پاسخ‌گویی در برابر مردم کاری سخت و دشوار است، تصریح کرد: چون در راه رضای خدا و خدمت به خلق صورت می‌گیرد خستگی را از دوش برمی‌دارد.

وی با توجه به سخن آیت ا… مدرس که سیاست ما عین دیانت ماست و دیانت ما عین سیاست ماست، افزود: سیاستی که براساس منافع فردی باشد بد است و باید حذف شود.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با توجه به اینکه گاهی انتظارات مردم از نماینده خارج از اختیارات اوست، خاطرنشان کرد: مردم باید تحریم‌ها را در نظر داشته باشند که دست دولت را در راستای اعتبار دهی می‌بندد و این مربوط به تمام کشور است و مربوط به منطقه خاص نیست.

– See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930909000314#sthash.eyAii4EY.dpuf

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا