امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس در پیامی مصیبت فاجعه بار منی را به مقام معظم رهبری،ملت ایران و مردم خراسان جنوبی تسلیت گفت/این ضایعه غم‌بار هرگز از خاطر امت اسلامی محو نخواهد شد

نماینده مردم بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس در پیامی مصیبت فاجعه بار منی را به مقام معظم رهبری،ملت ایران و مردم خراسان جنوبی تسلیت گفت/این ضایعه غم‌بار هرگز از خاطر امت اسلامی محو نخواهد شد

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در پی فاجعه روز گذشته در سرزمین منی و کشته و زخمی شدن هزاران نفر از حجاج با صدور پیامی تأکید کرد: بی‌تدبیری و بی‌لیاقتی دولت عربستان سبب این ضایعه غم‌بار و نیزجریان عجیب سقوط جرثقیل در مسجدالحرام شده است.

 

متن پیام نماینده مردم شریف شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به‌شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

حادثه منی موجب ازردگی خاطر همه مومنین گردید، بی‌گمان این ضایعه غم‌بار و نیزجریان عجیب سقوط جرثقیل در مسجدالحرام که نشان بی‌تدبیری و بی‌لیاقتی دولت عربستان است، هرگز از خاطر امت اسلامی محو نخواهد شد.

آیا بهتر نبود آل‌سعود بجای تمرکز در قتل‌عام مردم و کودکان بی‌دفاع یمن و تقویت فکری و مالی جریان خشن تکفیری که موجب شادی دستگاه‌های تبلیغی صهیونیست ضد اسلام  می‌شود به اداره درست مراسم حج می‌پرداخت؟ تا این حوادث اسف‌بار موجب فراموشی تعرض بی‌سابقه صهیونیست‌ها به مسجد‌الاقصی نشود و بهتر نبود بجای خضوع و خشوع در برابر بزرگترین مدافع اسراییل یعنی آمریکا همگام با مسلمانان جهان فریاد برائت از آمریکا و اسراییل  سر می‌داد.

اینجانب بروز این مصیبت بزرگ را به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و به ملت عزیز ایران و خصوصا مردم عزیز خراسان جنوبی تسلیت عرض می‌نمایم و برای درگذشتگان علو درجة و برای مصدومان شفای عاجل آرزومندم.

سید محمدباقر عبادی

سوم مهرماه ۹۴

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا