امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس خواستار توجه روستائیان به مقاوم سازی منازل شد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس خواستار توجه روستائیان به مقاوم سازی منازل شد

حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی امروز (نهم اردیبهشت) در نشست شورای اداری شهرستان درمیان اظهار داشت: خساراتی كه بلایای طبیعی به منازل وارد می كنند بخش اعظمی از اعتبارات دولت را به خود اختصاص می دهد از این رو شهروندان درمیانی مقاوم سازی منازل مسكونی را باید جدی بگیرند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از پانا؛ حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در نشست اداری این شهرستان اظهار كرد: روستاها مبنای تولید محصولات كشاورزی و دامی هستند از این رو حضور مردم در روستاها یك ضرورت به شمار می رود لذا تسریع در واگذاری زمین می تواند به ماندن مردم د روستاها كمك كرده و به بخش كشاورزی رونق دهد.

 

وی، با بیان این كه در ایام نوروز استان خراسان جنوبی در ردیف سه استان پرحادثه جاده ای قرار گرفت، افزود: یكی از عوامل این ركورد وجود راه های نامناسب است كه در جلساتی كه با وزیر راه و شهرسازی برگزار كرده ایم به مراتب این معضل را گوش زد كرده ایم.

 

عبادی در ادامه خواستار توجه جدی دولت به احداث خط انتقال آب به خراسان جنوبی شد و ادامه داد: احداث خط آهن استان و اصلاح راه ها دو مورد از مظالبات به حق مردم استان به ویژه مرزنشینان درمیانی است.

 

نماینده‌ی مردم بیرجند،درمیان و خوسف‌در مجلس شورای‌اسلامی، از فرماندار درمیان به عنوان یكی از فرمانداران نمونه‌ی استان یاد كرد و افزود: ایشان همیشه به دنبال حل مشكلات مرزنشینان درمیانی بوده و هستند

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا