امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی جزئیات نشست با نائب رئیس محترم مجلس شورای اسلامی پیرامون بررسی وضعیت پرونده موسسه میزان و پدیده شاندیز را تشریح کرد

حجت الاسلام عبادی جزئیات نشست با نائب رئیس محترم مجلس شورای اسلامی پیرامون بررسی وضعیت پرونده موسسه میزان و پدیده شاندیز را تشریح کرد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به جزئیات نشست روز گذشته حجت الاسلام ابوترابی، نائب رئیس محترم مجلس شورای اسلامی و جمعی از نمایندگان و مسئولان در زمینه موسسه میزان و پدیده شاندیز و با تاکید بر تسریع در روند رسیدگی به مشکلات پدیده اظهار کرد: در همین راستا روز یک شنبه تذکر کتبی به وزیر اقتصاد داده شد در مجلس که رسیدگی به مسئله پدیده شاندیز باید تسریع پیدا کند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با تاکید بر تسریع در روند رسیدگی به مشکلات پدیده اظهار کرد: در همین راستا روز یک شنبه(۲۹ آذرماه سال جاری) تذکر کتبی به وزیر اقتصاد داده شد در مجلس که رسیدگی به مسئله پدیده شاندیز باید تسریع پیدا کند.

وی با تاکید بر اینکه باید حق و حقوق سهامداران این مجموعه هر چه سریع‌تر داده شود، بیان کرد: قالب این سهامداران افراد فرهنگی و کسانی هستند که دسترنج چند ساله خود را در این موسسه سرمایه گذاری کرده‌اند و نباید بیشتر از این منتظر بمانند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نسبت به تاخیر دولت در بحث پدیده نگرانی خود را ابراز کرده‌ایم، عنوان داشت: در همین راستا روز گذشته آقای ابوترابی، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی جلسه ای با حضور نمایندگان و مسئولان ذی ربط در این حوزه تشکیل داد.

حجت الاسلام عبادی ادامه داد: در این جلسه مسئولان درگیر با موضوع پدیده و میزان از جمله استاندار خراسان رضوی، مسئولان حسابرسی دولتی و برخی از بانک هایی که می‌توانند در این زمینه پاسخگو باشد، حضور داشتند و موضوع پدیده و ابراز نگرانی نمایندگان مطرح شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه خواستار تسریع در مورد مسئله پدیده شاندیز بودیم، بیان داشت: همچنین در این جلسه مسئولان نسبت به سودی که در موسسه میزان از مردم کم شده توضیحاتی ارائه کردند و وعده هایی نیز دادند که امیدواریم به آن عمل کنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وظیفه اصلی نمایندگان، نظارت، تذکر و پیگیری مسائل و مشکلات مردم است، بیان کرد: در همین راستا هفته گذشته استیضاح وزریر اقتصاد توسط برخی از نمایندگان امضا شد.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه هنوز تعداد امضا کنندگان این درخواست به حد نصاب نرسیده است، گفت: هدف ما این است که به کار مردم رسیدگی شود و استیضاح بهانه است که کار مردم پیش برود و امیدواریم به استیضاح هم نرسد.

وی اضافه کرد: البته در مورد موسسه میزان کارهای خوبی صورت گرفته اما الان موضوع سودی که از مردم کسر شده مطرح است و باید رضایت مردم به طور کامل جذب شود.

این گزارش حاکیست، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی تیرماه سال جاری به همراه جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی نامه ای از ریاست محترم قوه مقننه خواستند تا نسبت به بررسی مشکلات موسسه مالی و اعتباری میزان و پدیده شاندیز پیگیری ها و اقدامات لازم را به منظور رفع مسائل اتخاذ نمایند.

همچنین نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم بیرجند ضمن اشاره به استیضاح وزیر محترم اقتصاد اظهارداشت:  از بانک صادرات درخواست داریم سپرده مردم را بدون کم و کاست برگشت دهد و ما با پیگیری کوتاه نخواهیم آمد و استیضاح زمانی منتفی خواهد شد تا مردم به حق و حقوق خودشان برسند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا