امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: ملت با بصیرت ایران ۹ دی ماه با حماسه ای فراموش نشدنی، آتش فتنه‌ها را برای همیشه خاموش کردند/ ۹ دی بیعت ملت با رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده است

نماینده مردم بیرجند، درمیان  و خوسف در مجلس شورای اسلامی: ملت با بصیرت ایران ۹ دی ماه با حماسه ای فراموش نشدنی، آتش فتنه‌ها را برای همیشه خاموش کردند/ ۹ دی بیعت ملت با رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده است

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی در گفتگو با خبرگزاری تسنیم گفت: روشنگری‌های رهبر انقلاب پس از فتنه سال ۸۸ سبب ریزش طرفداران فتنه شد و اقدامات فتنه گران در محرم همان سال و آشوب‌هایی که به پا کردند باعث خروش مردم و خلق حماسه باشکوه ۹ دی شد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند، با اشاره به حماسه ۹ دی اظهار داشت: ۹ دی حضور گسترده مردم حول محور ولایت، امامت و رهبری بود.

وی با بیان اینکه ۹ دی روز بصیرت، میثاق امت با ولایت و بر آب شدن نقشه‌های دشمنان کور دل انقلاب و اسلام بود، افزود: فتنه گران و دشمنان قسم خورده ایران از سال‌های قبل برای براندازی نظام برنامه‌ریزی کرده که در فتنه ۸۸ بعد از شکست در انتخابات، دست به اقدامات فجیع زدند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بصیرت مردم و درایت مقام معظم رهبری، زمینه ساز شد تا دشمنان نتوانند به اهداف شوم خود که براندازی نظام و انقلاب بود، برسند.

عبادی با بیان اینکه فتنه گران در سال ۸۸ اصل نظام، ولایت فقیه، وحدت و انسجام کشو را هدف قرار داده بودند، افزود:ملت با بصیرت ایران ۹ دی ماه با حماسه ای فراموش نشدنی، آتش فتنه‌ها را برای همیشه خاموش کردند و بیعت خود را از رهبری اعلام کردند.

وی با بیان اینکه حماسه ۹ دی حماسه بزرگی بود که توسط ملت ایران برای دفاع از مقدسات، دفاع از عاشورای حسینی، اهل بیت و ولایت رخ داد، اظهار داشت:مردم در ۹ دی حضوری بسیار گسترده داشته به طوری که این حضور و اقدام مردم برای دشمن غافل کننده بود.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روشنگری‌های مقام معظم رهبری گفت: روشنگری‌های رهبر انقلاب پس از فتنه سال ۸۸ سبب ریزش طرفداران فتنه شد و اقدامات فتنه گران در محرم همان سال و آشوب‌هایی که به پا کردند باعث خروش مردم و خلق حماسه باشکوه ۹ دی شد.

عبادی افزود: ۹ دی روز ماندگاری در تاریخ انقلاب اسلامی بوده که نشان می‌دهد مردم بر سر آرمان‌های انقلاب و ولایت تا سر حد جان ایستاده‌اند.

انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا