امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: راه اندازی درمانگاه در منطقه شمال شهر بیرجند در دستور کار سازمان تأمین اجتماعی قرار گیرد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: راه اندازی درمانگاه در منطقه شمال شهر بیرجند در دستور کار سازمان تأمین اجتماعی قرار گیرد

حجت الاسلام عبادی گفت: منطقه شمال شهر بیرجند عمدتا از اقشار کم درآمد جامعه هستند که بعضا حتی پول کرایه خود به مرکز شهر را هم ندارند که پرداخت کنند؛ لذا در این منطقه که هم اکنون حدود ۲۵ هزار نفر ساکن هستند نیاز است که درمانگاه تاسیس شود.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل و معاونین محترم سازمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی با گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: تأمین اجتماعی و نهاد و جایگاهی است که اکثرا با اقشار کم درآمد جامعه سر و کار دارد و مهم است که این امور اداری و خدماتی مردم در این سیستم خیلی روان باشد تا آرامش روحی را برای این قشر به ارمغان آورد.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: باید کاری کرد که محرومین که به تأمین اجتماعی مراجعه می‌کند، فقط دغدغه آنها درد بیماری بوده و رنجشی از دیگر امور نداشته باشد.

حجت الاسلام عبادی با تقدیر و تشکر از زحمات آقای دکتر نوربخش رئیس محترم سازمان تأمین اجتماعی کشور خاطر نشان کرد: از تلاش شبانه روزی برای احداث بیمارستان حضرت ابوالفضل(علیه السلام) بیرجند تشکر می کنم و همچنین می خواهم که نسبت به بیمارستان شمال شهر مرکز استان نیز تلاش‌های لازم صورت گیرد.

وی تصریح کرد: منطقه شمال شهر بیرجند عمدتا از اقشار کم درآمد جامعه هستند که بعضا حتی پول کرایه خود به مرکز شهر را هم ندارند که پرداخت  کنند؛ لذا در این منطقه که هم اکنون حدود ۲۵ هزار نفر ساکن هستند نیاز است که درمانگاه تاسیس شود.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از افتتاح شعب تأمین اجتماعی در دیگر شهرستان‌های استان؛ خاطر نشان ساخت: یکی دیگر از خواسته‌های مردم اعزام متخصیصن به شهرستان‌ها است که امیدواریم نسبت به این موضوع توجه لازم صورت گیرد.

حجت الاسلام عبادی در پایان گفت: برای پیگیری مشکلات سعی خواهد شد با وزیربهداشت رایزنی صورت گیرد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا