امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: دولت تصدی‌گری اقتصادی را به مردم واگذار کند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: دولت تصدی‌گری اقتصادی را به مردم واگذار کند

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بر عزت کشور می‌افزاید، گفت: دولت تصدی‌گری اقتصادی را به مردم واگذار کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی ظهر امروز در جلسه شورای اداری خراسان جنوبی با گرامیداشت دهه فجر اظهار داشت: از مردم همیشه در صحنه کشور به ویژه خراسان جنوبی دعوت می‌کنیم تا در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه مانند همیشه با شکوه‌تر شرکت کنند.

وی با بیان اینکه حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دشمن را مأیوس و بر عزت کشور می‌افزاید، گفت: انقلاب اسلامی ما با زحمات زیادی شکل گرفت و خون شهدا امانتی بزرگ بر دستان ما است که باید به درستی امانتداری کنیم.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی گفت: دستاوردهای بزرگ کشور ایران استقلال و آزادی است و مردم با حضور خود در صحنه به این دستاوردها دست یافتند و استقلال در زمان قبل از انقلاب در کشور ما وجود نداشت به گونه ای که ملت دچار مشکلات زیادی بوده و زیر ستم بیگانگان بودند.

عبادی با بیان اینکه در دوران قبل از انقلاب کشور ایران دچار وابستگی نظامی به بیگانگان، عدم استقال و چشم داشتن به افرادی که حسن نیت خوبی نداشتند دچار بود، افزود: یاد امام و شهدا را گرامی می‌داریم و امروز نسبت به ولایت تا سرحد جان ایستادگی می‌کنیم.

وی با بیان اینکه بعد از انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و پایداری نظام کشور به دستاوردهای زیادی در عرصه‌های مختلف دست یافتیم، اظهار داشت: در زمینه‌های علمی، نظامی، سیاسی،نیروی انسانی کشور ایران دستاوردهای شگرف و زیادی کسب کرد.

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: امروزه در کشورهای همسایه ما ناامنی زیادی وجود دارد و کشورهای بزرگی که ادعای استقلال دارند به دیگر کشورها به راحتی حمله می‌کنند، اما کشور مقتدر ایران از امنیت زیادی برخوردار بوده به گونه‌ای که اگر یک لحظه سرباز آمریکایی چه سهوی یا عمدی وارد حرمی ایران شود، او را دستگیر می‌کنند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی افزود:کشور ایران که در زمان قبل انقلاب چشم به بیگانگان بود وحتی رئیس جمهور را آمریکایی‌ها انتخاب می‌کردند، اما در حال حاضر به راحتی سربازان آمریکا را که وارد حریم ایران می‌شوند، را دستگیر می‌کند، و باید قدردان انقلاب باشیم.

وی با بیان اینکه وظیفه همه ما خدمت رسانی به مردم است، اظهار داشت: در برابر انقلابی که مردم به وجود آوردند خدمت رسانی سنگین تر می‌شود و مسئولان باید تا در حد توان به مردم خدمت رسانی کنند و در عین وحدت و همدلی نظام را پیش ببریم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید دستگاه‌های مختلف مشکلات مردم را به روز حل کنند بیان کرد: در جامعه ما جمهوریت و اسلامیت شکل گرفت زیرا تفاوت مردم سالاری دینی با دموکراسی غربی در چند نکته است و یکی این است که در مردم سالاری دینی به مردم توجه زیادی می‌شود.

مردم در انتخابات حضوری حداکثری داشته باشند

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه در انتخابات باید مسائل اخلاقی رعایت شود، افزود:مشارکت حداکثری مردم هدف نظام است باید در فضایی سالم  مردم در صحنه انتخابات حضور یابند و دشمن به این انتخابات چشم دوخته است ومردم با حضور پرشور خود در انتخابات باید نقشه‌های دشمن را بر آب کنند.

وی با بیان اینکه در بخشهای اقتصادی هم کارها و برنامه‌ها باید به مردم واگذار شود، اظهار داشت:به جز موارد حاکمیتی، مشارکت مردم در عرصه اقتصادی باید بیشتر از گذشته باشد و هیچ دستگاهی نباید فعالیتهای مردمی وبخش خصوصی را رقیب خود بداند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا