امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس : دوران ظلم استکبار ‌دیگر به سر آمده/شعار “مرگ بر آمریکا” حذف شدنی نیست/حضور مردم بسیار پرشور است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس : دوران ظلم استکبار ‌دیگر به سر آمده/شعار “مرگ بر آمریکا” حذف شدنی نیست/حضور مردم بسیار پرشور است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه روز قدس نمادی برای مبارزه با استکبار و استعمار است، گفت: روز قدس نهی بزرگ به استکبار و ظلم و ستم است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد‌باقر عبادی ‌قایقی پیش در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس در بیرجند در گفت‌و‌گو با تسنیم  در بیرجند به مناسبت روز قدس اظهار داشت: روز قدس روز اسلام است و متعلق به قدس نیست بلکه متعلق به ملت است.

وی با اشاره به اینکه روز قدس نمادی برای مبارزه با استکبار و استعمار است افزود: همان استعماری که در قرون اخیر آسیب‌های جدی و جنایت‌های بی‌شماری  را به ملت ایران وارد کرده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: روز قدس روز  نه بزرگ به استکبار و جرم و ستم است و استکبار باید بداند مردم برای مبارزه با آنها همیشه در صحنه حضور دارند.

عبادی با اشاره به اینکه مردم همیشه در صحنه و روشن هستند تصریح کرد:  دشمنان باید در برابر این اقتدار و وحدت امت اسلامی سر تعظیم فرود بیاورند و بدانند دورانی که آنان در قبل انقلاب و قرن های اخیر  استعمار می کردند تمام شده است.

وی خاطر نشان کرد: دوران ظلم استکبار اکنون دیگر به سر آمده  و در حال حاضر مردم روشن هستند و به راحتی تحت سلطه کشور های دیگر قرار نمی‌گیرند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی یاد آور شد: به خاطر حضور مردم در این روز خداوند را شاکرم و به عنوان نماینده و خدمتگزار مردم از حضور گسترده مردم تشکر می کنم .

عبادی اظهار داشت: حضور مردم بسیار پرشور است و در این روز گرم با زبان روزه و فشردگی جمعیت با احساس مسولیت در این راهپیمایی شرکت کردند تا چشم دشمنان اسلام را کور کنند و مشتی بر دهان کشورهای ابر قدرت بزنند.

وی با اشاره به اینکه شعار مرگ بر آمریکا حذف شدنی نیست افزود: تا زمانی که آمریکا درخودش تغییری ایجاد نکند مردم همیشه شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سر خواهند داد.

انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا