امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس خبر داد: تذکر کتبی نمایندگان خراسان‌جنوبی به وزیر کار برای رفع مشکل بیمه قالی‌بافان

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس خبر داد: تذکر کتبی نمایندگان خراسان‌جنوبی به وزیر کار برای رفع مشکل بیمه قالی‌بافان

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با خبرگزاری فارس: نمایندگان خراسان جنوبی تذکر کتبی به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای رفع مشکل بیمه قالی‌بافان دادند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار داشت: بیمه قالی‌بافی یکی از مشکلات قالی‌بافان خراسان جنوبی است.

وی با اشاره به اینکه در راستای این مشکل امروز توسط نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس تذکر کتبی به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی برای رفع موانع بر سر راه بیمه شدن قالی‌بافان استان و گذاشتن اعتبارات لازم توسط دولت برای این امر داده شد، تصریح کرد: انتظار می‌رود در استانی مانند خراسان جنوبی که چندین سال است درگیر خشکسالی بوده و کشاورزی آن رونق خود را از دست داده دولت به بحث صنایع دستی به ویژه قالی‌بافی و رفع کردن مشکلات این صنعت در استان برای آسیب نرسیدن به اقتصاد مردم این استان توجه ویژه کنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: بیمه کردن قالی‌بافان سبب دلگرمی آنها شده و سبب رونق این صنعت می‌شود.

عبادی به موضوع صادرات فرش‌های دستباف اشاره کرد و گفت: با توجه به رونق گرفتن بحث صادرات، دولت باید برای صادرات فرش به بازار‌های بین‌المللی از بافندگان حمایت و پشتیبانی کند.

وی خاطرنشان کرد: بافندگان فرش جزو اعضای مرفه جامعه نبوده بنابراین حمایت دولت از این قشر امر به جا خواهد بود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا