امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: با لبخند محرومیت خراسان جنوبی برداشته نمی شود

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: با لبخند محرومیت خراسان جنوبی برداشته نمی شود

حجت الاسلام عبادی گفت: از آقای روحانی انتظار داریم، نظارتی بر زیر مجموعه های خود داشته باشند ببینند که آقای نوبخت با بودجه چه می کند؟!

به گزارش روابط عمومي دفتر نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي به نقل از خبرنگار خاورستان حجت الاسلام عبادی نماینده شهرهای بیرجند،خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی، در مراسم اهدای هدایای مقام معظم رهبری به محرومین خراسان جنوبی به محرومیت خراسان جنوبی اشاره کرد و اظهار کرد: متاسفانه مشاهده می‌شود که برخی از مردم بعضی از شهرستان ها تحت پوشش کمیته امداد است که این نشان دهنده این است که باید توجه بیشتری به استان داشت.

 نماینده شهرهای بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دو درصد از بودجه در مجلس به مناطق محروم تخصیص داده شده است، عنوان کرد: استان‌هایی که نسبت به سایر استان‌ها عقبتر هستند با این بودجه می‌توانند خود را نزدیکتر نمایند.
حجت الاسلام عبادی ضمن اشاره به اینکه ما از دولت توقع بیشتری داریم، متذکر شد: شعار دولت اعتدال است باید دانست که این فقط در بعد سیاسی نیست بلکه اقتصادی را نیز دربر می‌گیرد.
وی با بیان اینکه ما تاکنون از سوی دولت توجه ویژه‌ای را شاهد نبوده‌ایم، تصریح کرد: استان ما نزدیک مرز است و دولت باید توجه ویژه‌ای داشته باشد که متاسفانه ما تاکنون توجه ویژه ای را به استان شاهد نبوده ایم.
 نماینده شهرهای بیرجند،خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما با تهدید استعفا برای راه آهن ردیف اجرایی بودجه گرفتیم اما دولت همان را هم نداد.
حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه محرومیت خراسان جنوبی با لبخند زیبا برطرف نمی شود: عنوان کرد: ما با این جور چیزها خام نمی شویم آقای نوبخت دستور داد که بنویسید سال بعد حتما جبران می شود بنده هم گفتم سال گذشته هم همین حرف ها را می زدید.
 وی بیان کرد: از آقای روحانی انتظار داریم، نظارتی بر زیر مجموعه های خود داشته باشند ببینند که آقای نوبخت با بودجه چه می کند؟!
حجت الاسلام عبادی ضمن اشاره به اینکه روستاهایی داریم که نان خوردن جای خود دارد آب آشامیدن هم ندارند، اظهار کرد: حداقل نیاز یک انسان آب است که بعضی از روستاها ندارند که بخورند و با نماینده خود تماس می گیرند که گلایه از عدم رسیدن تانکر آب دارند یا مشکلاتی که منابع طبیعی برای آن ها به وجود می آورد این باعث می شود از روستا مهاجرت کند و نهایتا دولت باید چند برابر این برای او خرج کند.
وی افزود: روستاهای ما مشکل اشتغال دارند و آنچه که می توانند روستا نشینان را نجات دهد بحث صنایع دستی است، تمرکز کنند و خرید تضمینی کنند من به آقای جهانگیری پیشنهاد دادم اما درک نمی کنند.
 نماینده شهرهای بیرجند،خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: دولت برای روستاهایی که آب خوردن ندارند، اشتغال ندارند و زندگی خود را با یارانه می گذرانند هیچ کاری نکرده است و اگر هم انجام داده ارائه کند تا ببینیم.
وی ادامه داد: صنایع دستی چین دنیا را فراگرفته و درآمد آن به اندازه درآمد نفتی ماست و این وظیفه دولت است که توجه داشته باشد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا