امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه اهل سنت بیرجند: دشمن سعی دارد با ایجاد اختلاف بین امت اسلامی و راه انداختن درگیری و تفرقه بین خودشان آنها را از هدف اصلی دور کند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه اهل سنت بیرجند: دشمن سعی دارد با ایجاد اختلاف بین امت اسلامی و راه انداختن درگیری و تفرقه بین خودشان آنها را از هدف اصلی دور کند

گزارش تصویری نماز جمعه اهل سنت بیرجندحجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در ادامه با بیان اینکه سر تعظیم فرود آوردن در مقابل آمریکا و اسرائیل شرک است، اظهار داشت: آمریکا ۷۰ درصد ثروت جهان را در اختیار دارد، ولی هنوز به دنبال مال اندوزی است و با حمله به کشورهای منطقه می‌خواهد به ثروت خود اضافه کند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی، ظهر امروز در سخنانی پیش از خطبه های نماز جمعه اهل سنت بیرجند اظهارداشت: کسانی که عزت را در دست آمریکا و اسرائیل می دانند و پیش این کشورهای استعمارگر گردن کج می کنند سخت در اشتباه هستند زیرا عزت فقط نزد خدا است.

وی با بیان اینکه سر تعظیم فرود آوردن مقابل آمریکا و اسرائیل شرک است، افزود: تمام عزت نزد خداست و و تنها با یاد خدا دلها آرام می گیرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس تصریح کرد: آمریکا ۷۰درصد ثروت جهان را در اختیار دارد ولی هنوز بدنبال مال اندوزی است و با حمله به کشورهای منطقه می خواهد به ثروت اندوزی خود اضافه کند.

حجت الاسلام عبادی افزود: ملت غیور و هوشمند ایران در دوران انقلاب در تمام صحنه ها حضور پیدا کردند و عزتی بدست آوردند که امروز در دنیا زبانزد است.

وی گفت: قدرت ایران اسلامی در پنج سال گذشته در جامعه جهانی و سطح بین الملل افزایش یافته است و این به برکت پیروی از ولایت فقیه و وحدت امت اسلامی بوده است.

امام جمعه موقت بیرجند افزود: ملت ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با الگوگیری از قیام امام حسین(ع) هرگز ذلت را نپذیرفت و تن به ذلت در برابر استکبار نداده است.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه دشمن سعی دارد با ایجاد اختلاف بین امت واحده اسلامی هدف اصلی مسلمانان که همانا نابودی اسرائیل است را کمرنگ کند، افزود: دشمن در این راستا می خواهد با انجام حرکات تروریستی و استفاده از افراطیون مذاهب دنیای اسلام را به درگیری و تفرقه بین خودشان مشغول کند.

عضو مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی به اجرای پروژه سیمان باقران به عنوان یکی دیگر از طرح های بزرگ اقتصادی استان گفت: این پروژه ۳۰ هزار سهام دار دارد که سالهاست حدود ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. وی در ادامه افزود: برخی از مشکلات کارخانه سیمان باقران مربوط به بخش خصوصی بود که با رایزنی های صورت گرفته برخی از آنها حل شده و این شرکت آینده خوبی در پیش دارد.

عبادی اظهار داشت: در زمینه بهبود اوضاع کارخانه سیمان باقران نیز تاکنون اقداماتی صورت گرفته و در نهایت ۲۸ میلیارد تومان تسهیلات از بانک ملی برای تکمیل این پروژه دریافت شده است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا