امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:اتفاقات سال ۸۸ تنها یک دعوای انتخاباتی نبود/ فتنه ۸۸ سبب تشدید تحریم‎های کشور شد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:اتفاقات سال ۸۸ تنها یک دعوای انتخاباتی نبود/ فتنه ۸۸ سبب تشدید تحریم‎های کشور شد

حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس  با بیان اینکه فتنه ۸۸ فتنه‎ای برنامه‎ریزی شده و آمریکایی و صهیونیستی بود، اظهار داشت: در جریان فتنه بعضی از دولت‎های عربی و جریان‎های بعثی عربستان هزینه‎های زیادی در راستای ایجاد تفرقه و نابودی جمهوری اسلامی کردند.

وی با اشاره به اینکه اتفاقات سال۸۸ تنها یک دعوای انتخاباتی نبود، بیان داشت: این یک اقدام از پیش برنامه‎ریزی شده بود چرا که بعضی از سران و دیپلمات‎های کشوهای اروپایی در کشور آمد و شدهایی داشتند که مهمترین هدفشان حکومت بر کشور ایران بود.

نماینده مردم شهرستان‏‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به شعارهایی که در جریان فتنه ۸۸ سر داده شد اشاره کرد و توضیح داد: این شعارها علیه انقلاب اسلامی سرداده شد نه فرد پیروز شونده و توطئه جدی بود.

عبادی با اشاره به اینکه آرمان‎های امام(ره) و ارزش‎های انقلاب اسلامی مورد هجمه قرار گرفت، اظهار داشت: در جریان فتنه عده‌ای از افراد آگاهانه و عده‎ای دیگر ناآگاه وارد صحنه شدند.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری به صراحت بیان کرده‎اند آقایانی که عضو جریان‎های سیاسی غربی هستند اعلام موضع کنند، ادامه داد: بسیاری از افراد برخلاف امر رهبری به آتشی که صهیونیست‎ها می‎دمیدند دمیدند و چارچوب‎های قانونی نظام را نپذیرفتند.

نماینده مردم شهرستان‏‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به سابقه فتنه‎گران اشاره کرد و بیان داشت: بسیاری از افرادی که در جریان فتنه حضور داشتند دارای سابقه و بعضی افراد نیز اسیر هوی و هوس شدند و در جریان فتنه دخیل شدند.

عبادی با اشاره به اینکه مشارکت ۸۵درصدی مردم در انتخابات ۸۸ حاکی از اقتدار بالای نظام و مسائل مدیریتی بود، توضیح داد: فتنه۸۸ سبب شد تحریم‎های کشور تشدید شود.

وی به جریان اصلاح طلبان اشاره کرد و اظهار داشت: بعضی از افراد جریان اصلاحات افرادی هستند که فرهیخته غرب هستند و نسبت به آرمان‏‏‏‏‎های نظام و انقلاب دچار دگرگونی شده‎‏اند.

نماینده مردم شهرستان‏‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعضی دیگر نیز ممکن است وابستگی خاصی به جریان‎های مختلف داشته باشند، افزود: در جریان اصلاح طلبان افرادی نیز هستند که دلسوز نظام‎اند.

عبادی مهمترین پیام ۹دی را بصیرت اعلام و خاطرنشان کرد: مردم با بصیرت می‎توانند بسیاری از فتنه‎ها را خاموش کنند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا